منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 2TM درصدی از کارمندان خود را پس از تحت تاثیر قرار گرفتن در اثر سقوط کریپتو اخراج کرد

2TM درصدی از کارمندان خود را پس از تحت تاثیر قرار گرفتن در اثر سقوط کریپتو اخراج کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

معاملات کریپتو پس از اینکه 2TM، یک صرافی ارز دیجیتال با منشأ برزیلی، حدود 90 کارگر را در طرحی به نام زمستان کریپتو اخراج کرد، ضربه دیگری به معاملات خود وارد کرد. بر اساس گزارش‌ها، شرکت ارز دیجیتال پس از کاهش فروش آن به دلیل کسری در مذاکرات کریپتو تصمیم‌گیری می‌شود.

پلتفرم کریپتو رتبه اول را در تجارت مجازی در برزیل و احتمالاً در کل آمریکای لاتین خواهد داشت. این اخراج گسترده با 12 درصد از کل کارکنان مطابقت دارد.

رکود نزولی تجارت کریپتو برزیل را تحت تاثیر قرار داد

2TM

همه چیز نشان می دهد که رگه نزولی به معاملات کریپتو در برزیل پس از مرتبط ترین صرافی آن یعنی 2TM رسیده است. این نشان می‌دهد که این شرکت ارز دیجیتال از روند سایر صرافی‌های جهانی پیروی می‌کند که به طور مشابه کارکنان خود را به دلیل سقوط بازار کاهش دادند.

همانطور که در LinkedIn منعکس شده است، حساب BTC Market اختصاص داده شده به 2TM حدود 580 کارگر دارد، در حالی که دفتر مرکزی صرافی حدود 100 نفر دارد. به گفته مدیر این شرکت، انگیزه این اصلاحات نوسانات بازار ارزهای دیجیتال فعلی بوده است. اما این شرکت تصریح می‌کند که این اخراج‌ها تنها به بورس اجازه می‌دهد تا با پروژه‌های جدید سازگار شود و تنها بر کاهش هزینه‌های نیروی کار متمرکز نیست.

بدانید که از ابتدای سال 2022، بازار کریپتو یک رگه نزولی را تجربه کرده است که بر اساس CoinMarketCap، بیت کوین، حداکثر نماینده آن، بیش از 60 درصد از ارزش خود را از دست داده است. علت این رگه نزولی را می توان بر روی مقررات ایالات متحده و اروپا متمرکز کرد. با این حال، کارشناسان ارزهای دیجیتال معتقدند که ممکن است انحلال لازم برای حفظ تجارت باشد.

2TM از شرکت مخابراتی Softbank Group پشتیبانی می کند

2TM

گروه SoftBank، یک شرکت مخابراتی ژاپنی که از حرکات در تجارت کریپتو آگاه است، معتقد است که 2TM تصمیم خوبی گرفته است. این شرکت ژاپنی فکر می‌کند که این قطعنامه برای فعال نگه داشتن صرافی در این چشم‌انداز نامطلوب ارزهای دیجیتال ضروری است.

مشخص شده است که صرافی ارز دیجیتال پس از انعقاد با صندوق جمع آوری بیش از 250 میلیون دلار به یکی از با ارزش ترین صرافی ها در قلمرو آمریکای لاتین تبدیل شد. این شرکت تا سال 2021 حدود 2.2 میلیارد دلار سرمایه جذب خواهد کرد.

بدون شک، 2TM یک صرافی رمزنگاری با پتانسیل های فراوان است، اما متأسفانه تحت الشعاع رگه های نزولی کل بازار مجازی قرار گرفته است. در فهرست شرکت‌های رمزنگاری که تحت تأثیر این روند قرار گرفته‌اند، کوین‌بیس است که در آن زمان با ارزش‌ترین صرافی جهان بود. جمینی پس از اینکه طرح کاری خود را ناپایدار دید، مجبور شد حداقل 10 درصد از کارگران خود را اخراج کند.

اگرچه تجارت کریپتو تاریک به نظر می رسد، کارشناسان در این زمینه معتقدند همه چیز تا نیمه دوم سال تغییر خواهد کرد. انتظار می رود بیت کوین در ماه های آینده بیش از 50 درصد افزایش قیمت داشته باشد و ارزش ATH جدیدی را تجربه کند.