منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 2 اینفلوئنسر QAnon مقصر آخرین کلاهبرداری های رمزنگاری شده اند

2 اینفلوئنسر QAnon مقصر آخرین کلاهبرداری های رمزنگاری شده اند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

QAnon، یک سازمان راست افراطی که توسط یک به اصطلاح “دیپ ایالت” ایجاد شده است، ممکن است در طول سال زیر رادار تبلیغات اطلاعاتی پرواز کرده باشد، اما اکنون با پیوند زدن با کلاهبرداری های رمزنگاری، دوباره در حال پیشرفت است.

در حالی که تجارت کریپتو در زمان رکود است که بیت کوین بیش از 60 درصد از ارزش خود را از دست داده است، این برای کلاهبرداران محدود کننده نیست. طبق گزارش‌ها، اینفلوئنسرهای QAnon پشت این طرح‌های کلاهبرداری هستند که تجربه بدی را به سرمایه‌گذاران جدید ارزهای دیجیتال می‌دهد.

کلاهبرداری های رمزنگاری با ترویج توکن های تقلبی

QAnon

اینفلوئنسرهای QAnon از راهنمایی های او برای رسیدن به بازار ارزهای دیجیتال استفاده می کنند و در نتیجه توکن های جعلی ارائه می کنند. نشان می‌دهد که سازمان Deep State به تبلیغ توکن‌ها و دستور دادن به پیروان خود برای دادن پول اختصاص دارد زیرا فرصت خوبی است. طبق بررسی های انجام شده، این کلاهبرداری توسط تلگرام انجام می شود و حدود 277000 فالوور دارد.

PatriotQakes و Whiplash347 برخی از اینفلوئنسرهای QAnon هستند که طرح Ponzi را اجرا می کنند که توکن های جعلی را در پلتفرم تلگرام ارائه می دهد. یکی از اعضای سابق گروه QSI نشان داد که او مشکلی در متهم کردن Whiplash347 به کلاهبرداری های رمزنگاری ندارد.

Stellar می تواند کلید کلاهبرداری های رمزنگاری باشد

QAnon

تجارت کریپتو در موضوعات مختلف کلاهبرداری پوشانده شده است، اما به دلیل آخرین ترفندهای امنیتی که توسط صرافی های بزرگ برای محافظت از مشتریان خود تبلیغ می شود، این امر کاهش یافته است. با این حال، هنوز روش‌هایی برای کلاهبرداری با کریپتوها وجود دارد و بیشتر آنها از طریق شبکه ستاره‌ای اجرا می‌شوند.

QAnon یکی از بسیاری از سازمان های کلاهبرداری است که برای توسعه توکن های خود وارد شبکه Stellar می شود. به گفته یک آژانس تحقیقاتی آمریکایی، گروه Deep State یک رمز کلاهبرداری و یک پروژه تبلیغاتی کامل ایجاد می کند تا مشتری را متقاعد به سرمایه گذاری کند. در نهایت، این گروه بدون اینکه اثری از آنچه اتفاق افتاده است، توکن ها را به ارز محلی استخراج کند.

نمونه بارز کلاهبرداری رمزنگاری این گروه با “Sungold” بود، توکنی که ظاهراً توسط صنعت قزاقستان به استخراج طلا اختصاص داده شده است. کلاهبرداری رمزنگاری موفقیت آمیز بود زیرا او حدود 2,000,000 دلار سپرده دریافت کرد.

QAnon یک گروه “دولت عمیق” خواهد بود که ایده اشتباهی درباره دونالد ترامپ و اصول او طراحی کرده است. هیچ گزارشی از تاسیس رسمی این گروه وجود ندارد، اما ممکن است بیش از یک دهه فعالیت نداشته باشد. امید است که تحقیقات و عوامل فدرال بتوانند به افرادی که در پشت کلاهبرداری های رمزنگاری هستند دسترسی پیدا کنند تا از سرمایه گذاران جدید محافظت کنند.