منو سایت

یک بلاک چین لایه 1 توسط یک بانک روسی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بانک روسی Sberbank اعلام کرده است که از این پس به معامله گران و دارندگان NFT اجازه می دهد تا اشیاء خود را در بلاک چین میزبانی کرده و برش دهند. طبق بیانیه این نیروگاه، طی چند ماه گذشته تقاضای واقعی برای محصولات داشته است. مطابق با این گفته، افزایش سریع تقاضا برای NFT ها وجود داشته است، زیرا اکثر معامله گران اکنون آنها را به عنوان یک معدن طلای دیجیتال می بینند. اگرچه همه چیز در این بخش خوشایند نیست، معامله گران همچنان برای داشتن آثار هنری کمیاب در بلاک چین های دیجیتال هجوم می آورند.

بانک روسیه می خواهد با گالری های هنری کار کند

بانک روسیه در بیانیه خود اعلام کرد که با گالری های هنری در سراسر کشور همکاری خواهد کرد تا به آنها کمک کند تا آثار هنری قبلی خود را در بلاک چین خود میزبانی کنند. بر اساس بیانیه یکی از مدیران این شرکت، این فرصت به کاربران اجازه می دهد تا NFT ها را بر روی پلتفرم خود میزبانی و برش دهند، در نیمه آخر سال جاری اجرایی خواهد شد.

جدا از گالری‌های هنری، این بانک می‌خواهد با سایر نهادها در جنبه‌های مختلف، به‌ویژه شرکت‌های ورزشی و بازی، همکاری کند. در بیانیه‌ای که یک منبع خبری رسمی در کشور حذف شد، این مدیر اجرایی اشاره کرد که از آنجایی که این یک ماجراجویی جدید برای بانک است، ابتدا در مورد نحوه عملکرد این موارد پرس و جو و تحقیق خواهد کرد تا بهترین ها را در اختیار کاربران قرار دهد.

سرویس میزبانی به صورت مرحله ای باز می شود

در بیانیه بانک روسیه همچنین آمده است که این بانک قصد دارد خدمات محدودی را عرضه کند زیرا آنها باید تمام محتوای موجود برای فروش در بلاک چین را تعدیل کنند. این بانک ابتدا بلاک چین خود را پس از اینکه در ماه مارس مورد تایید موسسه برتر کشور قرار گرفت، شناور کرد. بلاک چین در بخش‌هایی باز می‌شود و پلتفرم ابتدا اعلام می‌کند که آن را ابتدا قبل از افراد در سه ماهه چهارم سال 2022 برای افراد باز می‌کند.

اگرچه دیگر مانند گذشته نیست، تقاضا برای NFT ها در سراسر کشور افزایش یافته است. او همچنین خاطرنشان کرد که این به‌روزرسانی جدید سؤالاتی را از عموم مردم ایجاد می‌کند و بانک از قبل آگاه است. روسیه همچنان نظارت کامل بر دارایی های دیجیتال را متوقف می کند زیرا فقط دارایی های دیجیتال را با شرکتی که از آنها حمایت می کند هدف قرار داده است. خانه ایالتی چندین قانون دارایی دیجیتال را در چند ماه آینده بررسی خواهد کرد. اگرچه اکثر نهادها با آن موافق هستند