منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یکی دیگر از اخبار طرفدار رمزارز از Blackrock. این بار برای بازارهای اروپاست

یکی دیگر از اخبار طرفدار رمزارز از Blackrock. این بار برای بازارهای اروپاست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Blackrock اولین ETF بلاک چین خود را برای خدمات رسانی به معامله گران اروپایی در بازار ارز دیجیتال راه اندازی کرده است. این به‌روزرسانی اخیر نشان می‌دهد که دارایی‌های دیجیتال و بخش بلاک چین چقدر رشد کرده‌اند. همچنین نشان داده است که چگونه تقاضا می تواند ابزار محرکی برای این رشد در سال های آینده باشد. با این به‌روزرسانی جدید، مشتریان در قاره اروپا می‌توانند در معرض شرکت‌های مرتبط با فناوری بلاک چین قرار بگیرند.

ETF حدود 35 شرکت را ترکیب خواهد کرد

ETF Blackrock در اکثر بازارها در دسترس خواهد بود که از نام BLKC استفاده می کنند. ETF متشکل از بیش از 35 شرکت در سراسر جهان است که درگیر این فناوری هستند. در حالی که بخش قابل توجهی از این شرکت‌ها به طور ایده‌آل در بازارها حیاتی هستند، بخش کوچک‌تر آن‌هایی هستند که به جبران پرداخت‌ها در بخش کریپتو کمک می‌کنند.

این به‌روزرسانی به این معنی است که Blackrock می‌خواهد سرمایه‌گذاران خود را در معرض نوآوری‌های این بخش قرار دهد و در عین حال به بلاک چین برای ساخت آینده‌ای بهتر کمک کند. با این حال، معامله‌گران باید توجه داشته باشند که BLKC مستقیماً با دارایی‌های دیجیتال معامله نمی‌کند. شرکت ها از بلاک چین برای ایجاد چندین راه حل پرداخت استفاده کرده اند. این نتیجه از حدود 1 تریلیون دلاری است که بازار به آن می بالد.

Blackrock به مشتریان خود در معرض بلاک چین قرار می دهد

بازار دارایی های دیجیتال نیز در 10 سال گذشته شاهد چرخش قابل توجهی بوده است، به طوری که دارایی ها پنج برابر قیمت معمول خود در چند سال گذشته چرخش داشته اند. این نتیجه از حجم معاملات روزانه در حال حاضر حدود 53 میلیارد دلار در ماه آگوست از رقم کوچک 10 میلیارد دلاری در دسامبر 2017 است. در بررسی یکی از مدیران Blackrock، او معتقد است که ETF به سرمایه گذاران و معامله گران شرکت کمک می کند تا به اهداف خود برسند. با چندین مورد استفاده از فناوری بلاک چین هدف گذاری می کند. او استفاده از فناوری را به عنوان زمینه ای تقویت کرد تا نشان دهد که چقدر اهمیت دارد و در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

این امر با استفاده از آن در صنایع غیر مرتبط با بخش مالی مشهود است. او اشاره کرد که ETF به مشتریانشان کمک می کند تا با شرکت های برتر که برای توسعه و گسترش بخش بلاک چین تلاش می کنند، درگیر شوند. این اولین نوع محصولی نیست که Blackrock راه اندازی می کند، زیرا به مشتریان در ایالات متحده طعم این نوع ETF را داده است. این شرکت در حال حاضر بیش از 10 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت دارد.