منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یکی از بنیانگذاران Chainlink معتقد است که سرمایه گذاران نهادی می توانند پذیرش DeFi را تشویق کنند

یکی از بنیانگذاران Chainlink معتقد است که سرمایه گذاران نهادی می توانند پذیرش DeFi را تشویق کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • یکی از بنیانگذاران Chainlink ورود سرمایه گذاران نهادی به DeFi را پیش بینی می کند.
  • نظروف می گوید که این بخش می تواند شاهد افزایش ثروت باشد.
  • رگولاتورها نگران فعالیت های این بخش هستند.

بخش مالی غیرمتمرکز همچنان از هجوم گسترده کاربران لذت می‌برد و به نوبه خود، بیشتر توکن‌ها در حال افزایش هستند. با ورود معامله گران بیشتری به بازار، یکی از بنیانگذاران Chainlink سرگئی نظروف پیش بینی جدیدی کرده است. به گفته نظروف، اگر بخش مالی غیرمتمرکز به این طریق به رشد خود ادامه دهد، سرمایه گذاران نهادی در کوتاه ترین زمان به این صنعت هجوم خواهند آورد. نظروف در گفتگو با آناتولی یاکوونکو، بنیانگذار سولانا، خاطرنشان کرد که سرمایه گذاری ها و نهادها خطر از دست دادن اکثر کاربران خود را ندارند و در نتیجه در این بخش ظاهر می شوند.

نظروف می گوید سرمایه گذاران نهادی می توانند پذیرش DeFi را افزایش دهند

گفتگو با آناتولی از طریق یک آتش مجازی در کنفرانس Breakpoint سازماندهی شده توسط سولانا در پرتغال انجام شد. نظروف همچنین خاطرنشان کرد که احساس می کند رشد بازار DeFi با ورود سرمایه گذاران نهادی و معامله گران NFT مشخص خواهد شد. او اظهار داشت که با صبر و حوصله منتظر است تا زمانی که معامله‌گران از DeFi از طریق بانک‌های خود استفاده می‌کنند، برخی چیزها آغاز شوند.

او همچنین پیش بینی می کند که همین امر در مورد معامله گران علاقه مند به NFT که می خواهند خرید خود را انجام دهند نیز صدق می کند. نظروف همچنین برای پیش‌بینی ظهور خدمات وثیقه زنجیره‌ای بیشتر قدمی فراتر گذاشت. در نهایت، او گفت که به تدریج منتظر است تا جهان متوجه شود که چنین بخش بزرگی در بازار کریپتو وجود دارد به نام بخش مالی غیرمتمرکز.

رگولاتورها نگران فعالیت های این بخش هستند

اگرچه نظروف احساس می کند که بخش DeFi در سال 2022 شاهد پذیرش جریان اصلی خواهد بود، این صنعت در چند ماه گذشته امسال شاهد رشد گسترده ای بوده است. طبق گزارش DeFi pulse، این بخش در حال حاضر دارای TVL 133 میلیارد دلاری در حال حاضر است. TVL که نشان دهنده جریان پول در صنعت است، از ابتدای سال به 26 میلیارد دلار رسیده است.

نظروف معتقد است که بسیاری از موفقیت های تجربه شده از پذیرش خدمات رمزنگاری توسط پی پال ناشی می شود. اوایل سال جاری، تاجر پرداخت اعلام کرد که کاربرانش اکنون می توانند دارایی های دیجیتال را در پلتفرم خود تجارت، خرید و فروش کنند. او اشاره کرد که اگر پی پال می توانست تحقیقاتی انجام دهد و رمزارزها را با این همه داستان موفقیت در لیست قرار دهد، چه می توان گفت که اگر سرمایه گذاران نهادی وارد این بخش شوند، بخش DeFi موفقیت را تجربه نخواهد کرد؟

اگرچه نظروف به موفقیت این صنعت خوش بین است، اما فکر می کند که هنوز باید جایگاه خود را در مورد مقررات پیدا کند. با توجه به رشد روزافزون این بخش در سال گذشته، تنظیم کنندگان در سراسر جهان خواستار تنظیم آن شده اند. اخیراً، گری جنسلر، رئیس SEC ایالات متحده اشاره کرد که او می خواهد این بخش تنظیم شود. او استدلال کرد که بیشتر توکن‌ها در این بخش ثبت نمی‌شوند، بنابراین به قیمت از دست دادن ثروت معامله‌گران تمام می‌شود. گری جنسلر اخیراً اشاره کرده است که اگر همه چیز اجرا نشود، ممکن است این بخش پایان اشتباهی داشته باشد.