منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یکی از بنیانگذاران اتریوم به یک فرآیند بدون درز 10 ساعت تا ادغام خوشبین است

یکی از بنیانگذاران اتریوم به یک فرآیند بدون درز 10 ساعت تا ادغام خوشبین است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جوزف لوبین، مدیر عامل ConsenSys و یکی از بنیانگذاران اتریوم (ETH)، می گوید پلت فرم قرارداد هوشمند برتر به آرامی به روش اجماع اثبات سهام حرکت می کند. طبق گفته لوبین در مصاحبه جدید با بلومبرگ، دومین بلاک چین بزرگ از نظر اندازه بازار، به دلیل ادغام اتریوم که مدت ها در انتظار آن بودیم، مشکلی نخواهد داشت.

لوبین با اشاره به اینکه تغییر اتریوم به اثبات سهام، سومین نقطه عطف بزرگ در توسعه ارزهای دیجیتال است، ادامه می‌دهد. اختراع بیت کوین و اتریوم تنها رویدادهای دیگری هستند که پیشگامان ارزهای دیجیتال آن را مهمتر از ادغام می دانند.

دو رویداد مهم وجود داشته است که تأثیر قابل توجهی بر اکوسیستم ما تاکنون داشته است. اختراع بیت کوین و رشد اتریوم، یک پلتفرم بلاک چین که به طور قابل توجهی قابل برنامه ریزی و گویاتر است. به نظر من، ادغام در رتبه سه قرار می گیرد.

ادغام اتریوم و آنچه کاربران باید در مورد آن نگران باشند

به گفته لوبین، وقفه ای که مهندسان نرم افزار مشاهده می کنند اساساً وجود ندارد. Lubin همچنین به کاربران اطمینان داد که این روند به همان آرامی پیش خواهد رفت که گویی لپ تاپ یا آیفون شما به طور خودکار سیستم عامل خود را یک شبه ارتقا داده است.

لایه اجرایی بلاک چین ETH با لایه اجماع PoS جدید معروف به Beacon Chain ادغام می‌شود و از مکانیسم اجماع PoW انرژی‌بر آن فاصله می‌گیرد.

Beacon Chain در دسامبر 2020 شروع به کار کرد و به کاربران اکوسیستم اجازه داد ETH را سپرده گذاری کنند یا آن را “سهام” کنند تا به عنوان اعتبار سنجی جدید شبکه و جایگزینی ماینرهای PoW که قبلاً برای محافظت از شبکه، پردازش تراکنش ها و ایجاد بلاک کار کرده بودند، استفاده کنند. .

همانطور که قبلا توسط Cryptopolitan گزارش شده بود، ادغام در ابتدایی ترین شکل خود، مصرف انرژی شبکه اتریوم را تا 99 درصد کاهش می دهد و در عین حال مقیاس پذیری، امنیت و پایداری آن را نیز افزایش می دهد.

کاربر معمولی پلتفرم و دارنده ETH نیازی به ترس از دست دادن وجوه یا تغییر کیف پول ترجیحی خود قبل از ادغام ندارند. همه وجوه موجود در کیف پول‌ها همچنان در دسترس و ایمن هستند زیرا تاریخچه کامل بلاک چین اتریوم در طول تغییر انتقال داده می‌شود.

مهمتر از همه، کاربران باید مراقب کلاهبرداران باشند. در زمان نگارش این مقاله، قیمت ETH 1595 دلار است و در هفته گذشته نسبتاً ثابت بوده است.