منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یوان دیجیتال: PBoC از افزایش سایت های آزمایشی خبر داد

یوان دیجیتال: PBoC از افزایش سایت های آزمایشی خبر داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یوان دیجیتال موضوعی بوده است که در طول سال ها به طور فزاینده ای جذاب شده است. از زمان تحقیقات خود، بانک مردمی چین تعهد و کار زیادی را برای اطمینان از اینکه راه اندازی به زودی انجام می شود اختصاص داده است. اگرچه آزمایش هنوز ادامه دارد، PBoC تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل کند که از این دوره در مقیاس کامل استفاده می کند. با آن، PBoC، در کنار سایر نهادهای درگیر در آزمایش، اعلام کرده است که مکان‌های آزمایش برای CBDC افزایش خواهد یافت.

مکان های آزمایش یوان دیجیتال به 23 افزایش یافت

به گفته چندین خانه رسانه در سراسر کشور، به‌روزرسانی جدید کل مکان پیش‌بینی‌شده برای آزمایش را از رقم کوچک 11 در حدود 23 نشان می‌دهد. این گزارش همچنین ادعا می‌کند که به‌روزرسانی جدید تضمین می‌کند که در 15 استان و منطقه یک مکان وجود دارد. در سراسر چین قابل ذکر است، چین بیش از 30 استان در سراسر کشور دارد.

PBoC در چند سال گذشته پیشتاز بوده و به شدت روی یوان دیجیتال کار کرده است. به گفته بسیاری از تحلیلگران در کشور، استقرار موفقیت آمیز یوان دیجیتال در سال جاری نتیجه تمام پذیرشی است که در المپیک اخیر در اوایل سال جاری رخ داد. آنها CBDC را ابزاری می دانند که می تواند کشور را در چندین جنبه از رشد اقتصادی بالاتر از دیگران قرار دهد.

PBoC می خواهد به سایر جزئیات فنی رسیدگی کند

بر اساس آخرین جزئیات مرتبط با یوان دیجیتال، بیش از 260 میلیون تراکنش توسط ساکنان مراکز تست انجام شده است. این معاملات ارقام را کمی بالاتر از 12 میلیارد دلار نشان می دهد. تعداد بازرگانان نیز به شدت افزایش یافته است و رقم فعلی حدود 4.5 میلیون بازرگان است. گذشته از اطمینان از اینکه آزمایش CBDC به مکان های بیشتری می رسد، اقداماتی نیز وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که برخی دیگر از جزئیات فنی CBDC خیلی زود بررسی می شوند. ایردراپ های دیجیتال یوان چیزی در طول دوره قرنطینه بود که برای مهار همه گیری ویروس کرونا اعمال شد.

اگرچه ایردراپ‌ها برای اینکه ساکنان بتوانند توکن‌ها را آزمایش کنند، انجام شد، اما از آن‌ها به عنوان بالشتک برای کمک به مردم برای عبور از همه‌گیری استفاده می‌شد. کاربرانی که برای آزمایش انتخاب شده بودند، با تجار مختلف در مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار گرفتند که می‌توانستند توکن‌های بسته‌بندی شده در یک بسته قرمز را خرج کنند. جدا از کالاهای روزمره ای که ساکنان مصرف می کنند، یوان دیجیتال می تواند برای پرداخت هزینه های خاص در ادارات مختلف دولتی نیز استفاده شود.