منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • یلن نسبت به گنجاندن رمزارز در برنامه های بازنشستگی محتاط است

یلن نسبت به گنجاندن رمزارز در برنامه های بازنشستگی محتاط است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جانت یلن، وزیر ایالات متحده، نظر خود را در مورد برنامه های چندین طرف برای افزودن دارایی های دیجیتال به سبد سرمایه گذاری برای کارگران بازنشسته ارائه کرده است. بر اساس آخرین اظهارات خود، وزیر ایالات متحده پس از اینکه دارایی ها را بسیار مخاطره آمیز معرفی کرد، نسبت به این اقدام محتاط است. یلن، در کنار سایر بازیکنان برتر کشور، اغلب خواستار تنظیم دارایی ها شده است. او در مراسمی که دیروز برگزار شد به این موضوع و بسیاری از موضوعات مرتبط دیگر اشاره کرد.

جانت یلن نگران ماهیت مخاطره آمیز ارزهای دیجیتال است

بر اساس این گزارش، طغیان او ناشی از اقدام Fidelity Investments برای اضافه کردن دارایی های دیجیتال به برنامه بازنشستگی خود بود. یلن در بیانیه خود ایمنی سرمایه‌گذاری‌ها را کم اهمیت جلوه داد و به کارگران بازنشسته هشدار داد که برای انتخاب سرمایه‌گذاری به دارایی‌ها نزدیک نشوند.

این گفتگو همچنین شامل سایر طرف های ذینفع در ایالات متحده بود و سناتور لومیس و وارن رهبری گفتگو را بر عهده داشتند. یلن در بیانیه خود اشاره کرد که انتخاب دارایی که کارگران بازنشسته ترجیح می دهند در آن سرمایه گذاری کنند می تواند توسط کنگره تنظیم شود. اگرچه او گفت که از آنها درخواست نمی کند که اقدامی انجام دهند، اگر این کار را انجام دهند منطقی است.

مدیران ایالات متحده در برنامه های بازنشستگی مواضع متفاوتی در مورد کریپتو دارند

بیانیه آخر یکی از دلایل اصلی است که در گذشته موضوع اضافه کردن رمزارز به برنامه های بازنشستگی بسیار مورد بحث قرار گرفته است. از زمان پیدایش کریپتو، تماس هایی مبنی بر اینکه آیا دولت باید آن را تنظیم کند یا خیر، وجود داشته است. با این حال، استناد به یک قانون در قانون بازنشستگی سال 1974 نشان می دهد که هیچ نهادی اختیاری در مورد اینکه چه دارایی باید حذف یا به برنامه های بازنشستگی اضافه شود، ندارد. با این حال، قانون از کسانی که آن را کنترل می‌کنند موظف می‌کند که از داشتن مهارت و اینکه فردی آگاه در دارایی استفاده می‌کند، اطمینان حاصل کنند.

Fidelity Investments چند ماه پیش اعلام کرد که مشتریانش که ترجیح می دهند پس اندازهای دوران بازنشستگی خود را در بیت کوین نگه دارند، اکنون می توانند از برنامه آن استفاده کنند. اگرچه وزارت کار نسبت به آن به این شرکت هشدار داده است، اما جز تهدید به تحریم قانونی کاری انجام نشده است. همچنین تماس هایی از سوی مدیران ارشد، از جمله یلن، در مورد چگونگی برنامه ریزی Fidelity برای حذف خطرات ناشی از سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال وجود دارد. در همین راستا، سناتور توبرویل اعلام کرده است که کارگران بازنشسته ای که قصد دارند مزایای خود را در رمزارز ذخیره کنند، می توانند این کار را در آلاباما از طریق قانون آزادی انجام دهند. علاوه بر این، سناتور لومیس همچنین در حال بررسی قانونی است که کارگران بازنشسته را از استفاده از رمزنگاری منع می کند.