منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گوگل به سرمایه گذاران کریپتو در مورد کلاهبرداری های یوتیوب در میان هک بالا هشدار می دهد

گوگل به سرمایه گذاران کریپتو در مورد کلاهبرداری های یوتیوب در میان هک بالا هشدار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • گوگل به سرمایه گذاران رمزنگاری هشدار داد که از کلاهبرداری های Youtbe خسته شوند.
  • گوگل می گوید هکرها جعل هویت اینفلوئنسرهای رمزنگاری برای اجرای کلاهبرداری در یوتیوب هستند.
  • یوتیوب ، کانونی برای کلاهبرداری های رمزنگاری شده است.

گروه تجزیه و تحلیل تهدیدهای گوگل به سرمایه گذاران رمزنگاری شده هشدار داده است که از کلاهبرداری های ارزهای رمزپایه در Youtube مراقبت کنند زیرا فیشینگ و جعل هویت در بستر اشتراک گذاری ویدیو افزایش می یابد.

گروه گوگل خاطرنشان کرد که گروهی از هکرها یوتیوب را تصاحب می کنند و کانال های محبوب یوتیوب شرکت های معروف رمزنگاری یا فناوری را تغییر نام می دهند. این گروه گفت: “نام کانال ، تصویر نمایه و محتوا همه با نام تجاری ارزهای رمزپایه جایگزین می شوند تا از شرکت های بزرگ فناوری یا مبادله ارزهای رمزنگاری شده تقلید کنند.”

به گفته گروه گوگل، اگر این هکرها برندسازی مجدد نکنند، بسته به تعداد مشترکین کانال، صفحات را به بالاترین قیمت پیشنهادی می فروشند. آنها توجه دارند که صفحات جعلی یوتیوب بین 3 تا 4000 دلار فروخته می شود.

گروه گوگل خاطرنشان می کند که گروهی از هکرها که در یک انجمن روسی زبان استخدام شده اند ، بازیگران پشت این کمپین هستند.

به سرمایه‌گذاران رمزارز باید هشدار داده شود زیرا یوتیوب همچنان کانونی برای کلاهبرداری‌های رمزنگاری است

این پلتفرم اشتراک گذاری ویدیو بارها به عنوان ابزاری برای فریب سرمایه گذاران رمزنگاری ناشناخته مورد استفاده قرار گرفته است. در ماه دسامبر ، مبادله رمزنگاری آمریکایی Gemini دو کانال جعلی YouTube را که وانمود می کردند از صرافی هستند ، افشا کرد.

“این حساب های کلاهبرداری شرکت ما نیست. ما این حساب ها را به یوتیوب گزارش کرده ایم.

به اندازه کافی خنده دار است ، این اولین بار نبود که جوزا در Youtube جعل هویت می شد.

کلاهبرداری های رمزنگاری شده به خوبی روی این پلتفرم انجام شده است که غول های ویدئویی محتوای رمزنگاری را در پلتفرم خود ممنوع کرده اند. مقامات انگلستان همچنین به کمپین های سرمایه گذاری در Youtube و TikTok به سرمایه گذاران جوان رمزنگاری هشدار دادند که قربانی کلاهبرداری های رمزنگاری نشوند.

چرخه کلاهبرداری های رمزنگاری شده در همه سیستم عامل ها ، دورانی است که ممکن است هرگز به پایان نرسد. به همان اندازه که رمزنگاری وجود دارد ، کلاهبرداری های رمزنگاری یک چیز باقی خواهند ماند. افزایش کلاهبرداری های رمزنگاری شده اخیراً به افزایش قیمت و استفاده از رمزنگاری ها در سطح جهانی نسبت داده شده است. به جرات می توان گفت که با افزایش قیمت کریپتو و تعداد بیشتر افراد، سازمان های شرکتی که رمزارزها را اتخاذ می کنند، کلاهبرداران بیشتری فضای رو به رشد را تهدید خواهند کرد.