منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گسترش UNI: Valor قصد دارد یک محصول Uniswap قابل معامله در بورس عرضه کند

گسترش UNI: Valor قصد دارد یک محصول Uniswap قابل معامله در بورس عرضه کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • توکن UNI دارایی اساسی Valor Uniswap ETP است.
  • تخمین زده می شود که V3 حجم روزانه به ارزش 115 میلیون دلار را مدیریت کرده است

بورس غیرمتمرکز برای ETP ها، Valor Uniswap ETP، در بورس اوراق بهادار Boerse Frankfurt Zertifikate AG راه اندازی شده است.

این شرکت اولین محصول سرمایه گذاری با پشتیبانی کامل را برای افزایش در معرض دید توکن بومی پلتفرم، با Valour، صادرکننده محصولات مبادله شده در بورس زوریخ (ETP) اعلام کرد.

بورس اوراق بهادار اروپا

این توکن دارایی زیربنایی Valor ETP است که یک محصول سرمایه‌گذاری غیرفعال با پشتیبانی کامل است که در بورس اوراق بهادار اروپا Boerse Frankfurt Zertifikate AG ارائه می‌شود. ETP در بورس فرانکفورت توسط مالک مشترک آن، Boerse Frankfurt Zert معرفی شد.

دیانا بیگز، مدیر عامل Valor بر کمبود نقدینگی در محصولات سرمایه گذاری مبتنی بر بلاک چین در بازارهای متعارف و بورس اوراق بهادار تاکید کرد. او اضافه کرد که Valor ETP برای در دسترس قرار دادن سرمایه گذاری های مالی غیرمتمرکز از طریق کانال های مالی اصلی قرار دارد.

Uniswap ETP به سرمایه گذاران امکان دسترسی به حوزه های نوآوری، به ویژه ارزهای دیجیتال را می دهد

دارایی های تحت مدیریت Valour در سال 2021 بیش از 3000 درصد افزایش یافته است و به 290 میلیون دلار از معاملات در بورس های سنتی رسیده است. از نوامبر 2018، این پروتکل بیش از 500 میلیارد دلار در حجم کلی تجارت ثبت کرده است.

طبق گفته هایدن آدامز، خالق این شبکه، Uniswap v3 تخمین زده می شود که حجم روزانه به ارزش 115 میلیون دلار را در شبکه های قرارداد هوشمند Arbitrum و Optimism مدیریت کرده است.

طبق گفته ارائه‌دهنده داده‌های بازار کریپتو Nomics، در این مدت، Uniswap v3 80 میلیون دلار در Arbitrum و تقریباً 14 میلیون دلار در Optimism به دست آورد.