منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گسترش SubQuery به کیهان از طریق شبکه Fetch-ai ادامه دارد

گسترش SubQuery به کیهان از طریق شبکه Fetch-ai ادامه دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

SubQuery مشتاق است شبکه Fetch-ai (یک پروتکل بین زنجیره‌ای مبتنی بر Cosmos-SDK) را به عنوان بخشی از هدف خود برای کمک به تمام لایه‌های بومی اکوسیستم Cosmos ارائه دهد. به لطف شبکه Fetch-ai که در حال ایجاد یک زیرساخت هوشمند دسترسی باز برای اقتصاد دیجیتال غیرمتمرکز است، امکان ساخت زیرساخت هوشمند وجود خواهد داشت.

راه حل باز، سریع و غیرمتمرکز نمایه سازی داده های SubQuery به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که به سرعت داده های زنجیره ای را برای پروتکل و برنامه های خود مرتب کرده و پرس و جو کنند. SubQuery با ارائه یک API سفارشی و به مهندسان اجازه می دهد تا به جای ایجاد راه حل های نمایه سازی، روی توسعه محصول و تجربه کاربر تمرکز کنند، باطن را انتزاعی می کند.

این توسط تیم شبکه Fetch-ai به عنوان بهترین شریک برای ایجاد و توزیع این ابزار بسیار مورد نیاز با جامعه توسعه دهندگان خود و کوتاه کردن تجربه استقرار dApp انتخاب شد. پس از آزمایش اولیه بر روی جونو، با خوشحالی متوجه شدم که پشتیبانی Cosmos بدون تغییر برای شبکه‌های دیگر در کهکشان کیهان، مانند شبکه Fetch-ai، کار می‌کند.

شبکه Fetch-ai از تمام ویژگی‌های خود، از جمله SDK منبع باز، ابزارها، اسناد، پشتیبانی از توسعه‌دهندگان و سایر امتیازاتی که توسعه‌دهندگان از اکوسیستم دریافت می‌کنند، مانند واجد شرایط بودن برای پیوستن به برنامه کمک هزینه‌های SubQuery، بهره خواهد برد. علاوه بر این، سرویس مدیریت شده آن میزبانی زیرساختی در سطح کسب و کار را فراهم می کند و روزانه بیش از 400 میلیون کاربر را مدیریت می کند.

«دسترسی به داده‌های بلاک چین با سرعت‌های بالا برای راه‌حل‌های اتوماسیون مبتنی بر عامل و هوش مصنوعی فشرده Fetch حیاتی است. بقیه زنجیره ابزار ما نه تنها مکمل برنامه های ما برای حل چالش های هماهنگی پیچیده با هوش مصنوعی و اتوماسیون است، بلکه شبکه Fetch-ai را به یک جایگزین عالی برای توسعه دهندگان dApp تبدیل می کند که به دنبال توسعه و راه اندازی پروژه های خود هستند. کمال ود، مدیر تولید شبکه Fetch-ai.

SubQuery خود را به عنوان رهبر شرکت در نمایه سازی داده های Polkadot معرفی می کند

SubQuery به سرعت خود را به عنوان رهبر صنعت در نمایه سازی داده ها در Polkadot تثبیت کرد و از زمان آغاز به کار خود در سال 2021 صدها میلیون درخواست روزانه را به برخی از محبوب ترین پروژه های جهان مانند Moonbeam و Acala ارائه کرد.

محبوبیت ابتکار پولکادوت، SubQuery را به همکاری با سایر بلاک چین های لایه 1 برای ارائه یک راه حل واقعاً جهانی ترغیب کرده است. شبکه Fetch-ai تاکسی بعدی در خط است، زیرا بر اساس هدف SubQuery برای تعامل با سایر پروتکل‌های لایه 1 ایجاد شده است.

سام زو، بنیانگذار و مدیر عامل ساب کوئری، گفت: «SubQuery یک عنصر حیاتی از زیرساخت وب 3 است و ما از دیدن آن به اکوسیستم های جدید بسیار هیجان زده هستیم. ما مشتاقانه منتظر همکاری با توسعه دهندگان Fetch.ai برای توانمندسازی آنها برای ایجاد و اختراع آینده Web3 هستیم.

برنامه توسعه دهنده بر تمرکززدایی و توکن کردن پروتکل برای ایجاد شبکه تمرکز خواهد کرد. شبکه ساده و برای همه باز خواهد بود و روش‌های پرداخت آتی نیز ابداع خواهد شد. مهمتر از همه، شبکه از همان ابتدا ایندکس می شود و امکان افزودن پروژه های شبکه Fetch-ai را فراهم می کند.