منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گزارش FED نشان می دهد که 46 درصد از دارندگان رمزارز آمریکایی بیش از 100 هزار دلار درآمد دارند

گزارش FED نشان می دهد که 46 درصد از دارندگان رمزارز آمریکایی بیش از 100 هزار دلار درآمد دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

علی‌رغم چند مشکل، صنعت دارایی دیجیتال در سال‌های اخیر، به‌ویژه در مورد پذیرش، منفجر شده است. سرمایه گذاران، معامله گران و سازمان های مالی قابل توجه در سراسر جهان طبقه دارایی را شناسایی کرده اند. ایالات متحده مصون نیست.

هیئت فدرال رزرو ایالات متحده (فدرال رزرو) در گزارش جدید رفاه اقتصادی خانوارهای آمریکایی خود که در سال 2022 منتشر شد، داده های ارزهای دیجیتال را گنجانده است. فدرال رزرو نهمین مطالعه سالانه خود را منتشر کرد که به نتایج نظرسنجی از 11000 فرد در نظرسنجی بین اکتبر پرداخته بود. و نوامبر 2021.

گزارش فدرال رزرو برای اولین بار شامل آمار ارزهای دیجیتال است

فدرال رزرو می خواست بداند محصولات جدید چگونه بر مشتریان تأثیر می گذارند، به همین دلیل است که فدرال رزرو برای اولین بار در نظرسنجی ارزهای دیجیتال را لحاظ کرد. به گفته فدرال رزرو، اکثر سرمایه گذاران کریپتو در ایالات متحده آن را برای مقاصد سرمایه گذاری نگه می دارند و افراد با درآمد بالا اکثریت آنها را تشکیل می دهند. به دلیل فقدان حساب های بانکی معمولی، افراد کم درآمد بیشتر از رمزنگاری برای فعالیت های تراکنش استفاده می کنند.

گزارش سالانه فدرال رزرو نشان داد که رفاه مالی از زمان شروع گزارش در بالاترین حد خود قرار دارد، به طوری که 78 درصد از آمریکایی ها خود را به خوبی توصیف می کنند یا از نظر مالی راحت زندگی می کنند. این افزایش 3 درصدی نسبت به سه سال گذشته است. این گزارش خاطرنشان می‌کند که 68 درصد از آمریکایی‌ها می‌توانند هزینه اضطراری 400 دلاری خود را با پول نقد یا معادل آن به‌تنهایی به‌عنوان بررسی آمادگی مالی پوشش دهند.

فدرال رزرو برای اولین بار استفاده از ارزهای دیجیتال را مورد مطالعه قرار داد. طبق این مطالعه، 12 درصد از بزرگسالان آمریکایی در سال 2020 دارای ارز دیجیتال یا استفاده از آن بودند. فدرال رزرو دریافت که 11 درصد از سرمایه گذاران رمزارز آن را به عنوان سرمایه گذاری، 2 درصد از آن برای خرید یا پرداخت استفاده می کنند و 1 درصد آن را برای دوستان یا ارسال می کنند. خانواده.

سرمایه‌گذارانی که دارای ارزهای دیجیتال هستند، معمولاً درآمد بالایی داشتند، تقریباً همیشه یک ارتباط بانکی سنتی داشتند و معمولاً پس‌اندازهای بازنشستگی دیگری داشتند. 48٪ از پاسخ دهندگان درآمد سالانه 100000 دلار یا بیشتر داشتند و 89٪ از کسانی که بازنشسته نبودند دارای صندوق بازنشستگی بودند. بیست و نه درصد کمتر از 50000 دلار درآمد داشتند.

مشخصات یک کاربر معمولی کریپتو به طور چشمگیری با یک سرمایه گذار متفاوت است. طبق گزارش فدرال رزرو، حدود 60 درصد از این کاربران درآمدی کمتر از 50000 دلار داشتند که 20 درصد آنها کمتر از 25000 دلار درآمد داشتند. تنها 24 درصد از پاسخ دهندگان بیش از 100000 دلار در سال درآمد داشتند.

سیزده درصد از پاسخ دهندگان حساب بانکی نداشتند. این در مقایسه با 6 درصد از بزرگسالان آمریکایی است که بدون حساب بانکی بودند. وقتی صحبت از استفاده از رمزارز برای تراکنش ها شد، 27 درصد از کسانی که از آن استفاده می کردند، کارت اعتباری نداشتند، در مقابل 17 درصد از کل جمعیت.

همانطور که در این گزارش فدرال رزرو اندازه گیری شد، رفاه مالی کلی مصرف کننده از زمان شروع نظرسنجی در سال 2013 در بالاترین سطح خود قرار داشته است. عالی

کریپتو با وجود نوسانات بازار، محبوبیت خود را افزایش می دهد

اعداد نشان می دهد که پتانسیل بسیار بیشتری وجود دارد. بر اساس داده ها، تنها 12 درصد از بزرگسالان در سال گذشته از ارز دیجیتال استفاده کرده اند. اگر کریپتو کشش پیدا کند، با توجه به اهمیت کمی که در حال حاضر دارد، ممکن است منجر به استفاده بسیار بیشتر شود.

علیرغم نرخ رشد، معایب کسانی که از ارزهای دیجیتال برای تراکنش‌ها استفاده می‌کنند شامل موارد زیر است: طبق یافته‌های نظرسنجی FED، تقریباً یک چهارم پاسخ‌دهندگان فاقد مدرک دیپلم دبیرستان هستند.

همراه با سایر آژانس های ایالات متحده، فدرال رزرو توجه بیشتری به بازار دارایی های دیجیتال داشته است. محبوبیت روزافزون مقامات را وادار کرده است که به این فناوری های جدید و اثرات بالقوه آنها بر اقتصاد گسترده تر رسیدگی کنند. از سوی دیگر، فدرال رزرو در حال بررسی انتشار یک ارز دیجیتال بانک مرکزی است.

برخی از کارشناسان معتقدند که سیاست های فدرال رزرو منجر به افزایش قیمت کریپتو و طلا خواهد شد. فدرال رزرو اخیراً افزایش 0.5 درصدی نرخ بهره را اعلام کرده است که قابل توجه ترین افزایش از سال 2000 است.

بازار کریپتو، مانند سایر بازارها، در نتیجه همان نیروهایی که بر امور مالی سنتی تأثیر می گذارد، سقوط کرده است. با این حال، قانون‌گذاران نگران حمایت از سرمایه‌گذار و اثر سرریز هستند، بنابراین توجه نظارتی را افزایش می‌دهد. این علاقه باید به زودی به قانون تبدیل شود زیرا انتظار می رود تصویب بیشتر شود و نوسانات بازار ادامه یابد.

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Chainalysis افزایش قابل توجهی در پذیرش ارزهای دیجیتال در سال گذشته نشان داد. این شرکت اطلاعاتی بلاک چین پیش‌بینی کرد که میزان استفاده از دارایی‌های دیجیتالی ارزهای دیجیتال در سراسر جهان تا 880 درصد در گزارش شاخص پذیرش جهانی کریپتو در سال 2021 افزایش یابد.

Chainalysis ایالات متحده را در رتبه هشتم برای پذیرش ارزیابی کرد. ویتنام در صدر فهرست قرار دارد و پس از آن هند، پاکستان، اوکراین، کنیا، نیجریه و ونزوئلا قرار دارند. طبق گزارش Chainalysis، کاهش حجم معاملات همتا به همتا در ایالات متحده با نهادینه شدن تجارت ارزهای دیجیتال، این کشور را در چندین نمودار سقوط کرد.

این یک پیشرفت قابل توجه برای صنعت ارزهای دیجیتال به عنوان یک کل است. شایان ذکر است که احساسات و روایت در طول زمان تغییر می کند. علیرغم پیشرفت در جهت درست، این بخش خاص هنوز در برابر فعالیت های غیرقانونی و موانع نظارتی آسیب پذیر است. در نتیجه، ماهیت بازار ارزهای دیجیتال حداقل در آینده نزدیک هنوز به شدت غیرقابل پیش بینی است.