منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گزارش CNBC: 87 درصد از والدین برای پرداخت شهریه کودکان، رمزنگاری را معامله می کنند

گزارش CNBC: 87 درصد از والدین برای پرداخت شهریه کودکان، رمزنگاری را معامله می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

گزارش جدید CNBC فاش کرده است که والدین اکنون برای پس انداز تحصیلات دانشگاهی فرزندان خود به رمزارز روی آورده اند. بر اساس این گزارش، والدین در حال حاضر از رمزنگاری برای افزایش سرمایه خود برای پرداخت هزینه های تحصیل فرزندان خود در آینده استفاده می کنند. در این گزارش، بیش از 80 درصد از والدینی که قصد دارند فرزندان خود را به دانشگاه بفرستند، علاقه خود را به دارایی های دیجیتال نشان داده اند.

گزارش CNBC ادعا می کند که والدین بیشتری به سمت ارزهای دیجیتال تمایل دارند

گزارش CNBC به نقل از نظرسنجی انجام شده توسط intelligent.com می پردازد که در آن پلتفرم با بیش از 1200 والدین مصاحبه کرد. این گزارش در مورد اینکه چگونه والدین می‌توانند از رمزنگاری استفاده کنند تا بدون هدر دادن سرمایه، تحصیلات دانشگاهی بهتری به فرزندانشان بدهند. همچنین، این گزارش در مورد اینکه چگونه آنها می توانند سرمایه گذاری کریپتو خود را کاهش دهند تا ضررهای بیش از حد در زمان خرابی را کاهش دهند، صحبت شد.

در بیانیه اخیر یک مشاور مالی حرفه‌ای، والدین همیشه از هدر دادن سرمایه‌های کالج فرزندانشان برای دارایی‌های سفته‌بازی مانند سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، در میان چیزهای دیگر، محتاط هستند. به گفته این متخصص، والدین باید اطمینان حاصل کنند که سرمایه گذاری آنها در رمزارز برای تحصیل فرزندانشان در کل نباید بیش از 5٪ باشد. او همچنین توصیه کرد که آنها این سهمیه را در میان دارایی های دیجیتالی طبقه بالا، متوسط ​​و پایین متنوع کنند.

حرفه ای ها در مورد تجارت کریپتو مشاوره می دهند

در گزارش CNBC، تحلیلگران همچنین به والدین هشدار دادند که اطمینان حاصل کنند که والدین باید با احتیاط بازی کنند و اطمینان حاصل کنند که قرار گرفتن آنها در معرض دارایی ها متوسط ​​است. او همچنین به آنها توصیه کرد که از یک استراتژی عالی استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که از سرمایه گذاری در دارایی بهترین بهره را می برند. بن وایس، مدیر CoinFlip همچنین به والدینی که دانش‌آموز در مکان‌هایی که در منطقه زمانی متفاوتی غیر از منطقه زمانی آنها قرار دارند، توصیه‌هایی کرد.

وی خاطرنشان کرد که والدین باید اطمینان حاصل کنند که هر برنامه ای که تعیین می کنند باید به طور موثر به فرزندانشان در مناطق زمانی مختلف کمک کند. او همچنین می‌خواست اگر فرزندانشان در چند ماه آینده به کالج می‌روند، والدین نباید روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند. با این حال، او همچنین به والدینی که می خواهند فرزندان خود را در ده سال آینده به کالج بفرستند توصیه کرد که به شدت روی رمزارزها سرمایه گذاری کنند. گزارش CNBC همچنین به جنبه های دیگر نگهداری رمزارز، به ویژه در مورد مالیات اشاره کرد. در این گزارش ذکر شده است که اگر در نهایت تصمیم به برداشتن تمام پس‌انداز خود بگیرند، باید بتوانند مالیات خود را محاسبه کنند.