منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گزارش گلس‌نود: صرافی‌ها 12.9 درصد بیت‌کوین را در گردش دارند

گزارش گلس‌نود: صرافی‌ها 12.9 درصد بیت‌کوین را در گردش دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • گزارش گلس‌نود ادعا می‌کند که تنها ۱۲.۹ درصد از بیت‌کوین در گردش در صرافی‌ها است
  • معامله گران امیدوارند که بیت کوین به افزایش ارزش خود ادامه دهد
  • Glassnode گزارش می دهد که مجموعه ای از کیف پول ها در حال ورود به بازار هستند

بیت کوین در چند ماه گذشته پیشرفت قابل توجهی در بازار کریپتو داشته است و ارزش آن به شدت افزایش یافته است. اگرچه بیت کوین اولین و موفق ترین دارایی دیجیتال است، اما این دارایی دیجیتال هیچ نشانه ای از تسلیم شدن ندارد. اما علیرغم افزایش شدید قیمت دارایی های دیجیتال، معامله گران بیشتری به سرعت در حال حرکت هستند تا بیت کوین در گردش را بالا ببرند. طبق گزارش اخیر Glassnode، تعداد کل بیت کوین در صرافی ها به شدت کاهش یافته است. بر اساس بیانیه ای، اکثر سرمایه گذاران در بازار دارایی های خود را برای حفظ و نگهداری از بازار خارج می کنند.

گزارش گلس‌نود انتظار افزایش ارزش بیت کوین را دارد

این گزارش ادعا می کند که بیت کوین در صرافی ها اکنون ارزش انباشته ای نزدیک به 163 میلیارد دلار دارد. کاهش بیت کوین در صرافی ها پس از شروع روند صعودی دارایی که در اوایل ماه اوت آغاز شد، شروع به کاهش کرد. پیش از آن، قیمت دارایی دیجیتال پس از یک سری نزولی به سطح زمین نزدیک شده بود.

در گزارش گلس‌نود، این شرکت اشاره کرد که معامله‌گران دارایی‌های خود را از مبادلات خارج می‌کنند به این معنی که آمادگی فروش آن‌ها را ندارند. این به این دلیل است که اکثر آنها هنوز احساس می کنند که ارزش دارد و همچنان شاهد افزایش قیمت گسترده خواهند بود. با این حال، تیم تحقیقاتی Glassnode می‌گوید که فکر نمی‌کند درست باشد. گزارش Glassnode ادعا می کند که معامله گران به طور میانگین 5000 بیت کوین روزانه برداشت کرده اند.

این گزارش ادعا می‌کند که با وجود اینکه بیت‌کوین نزدیک به بالاترین حد خود معامله می‌شود، معیارهای زنجیره‌ای آن نشان می‌دهد که کمی بالاتر از بازار خرسی معامله می‌شود. این می گوید که اکثر معامله گران به دلیل قیمت بالای دارایی، فروش را انتخاب نمی کنند.

ورود کیف پول های جدید به بازار

گزارش گلس‌نود خاطرنشان می‌کند که سرمایه‌گذاران بیت کوین خود را نگه می‌دارند، به این امید که دارایی دیجیتال به تجارت رو به بالا ادامه دهد. در همین حال، Glassnode گزارش می دهد که فعالیت کیف پول های جدید در چند ماه گذشته دو برابر شده است. این گزارش حاکی از آن است که تا 9 نوامبر، زمانی که داده های قبلی گرفته شد، بیش از 500000 آدرس جدید در تراکنش های مختلف دخیل بودند.

مقایسه این معیار با اوت، افزایش سریع ۷۲ درصدی در تراکنش‌های کیف پول‌های جدید را نشان می‌دهد. در داده های گرفته شده امروز، حدود 900000 کیف پول جدید ارسال و دریافت بیت کوین انجام شده است. با این حال، داده ها ادعای ورود آدرس های جدید به بخش کریپتو را تایید نمی کند. گزارش Glassnode همچنین اشاره کرد که مجموعه ای از کیف پول های جدید که علاقه مند به کسب سود با بیت کوین خود هستند ایجاد شده است.