منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گزارش می‌گوید بایننس سرمایه کافی برای پشتوانه سپرده‌های کاربران دارد

گزارش می‌گوید بایننس سرمایه کافی برای پشتوانه سپرده‌های کاربران دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

از زمانی که بایننس تقریباً یک ماه پیش اثبات ذخایر خود را منتشر کرد، تحت بررسی شدید قرار گرفته است. صرافی ارزهای دیجیتال این اقدامات را انجام داده بود تا به کاربران اطمینان دهد که همه دارایی‌های سپرده شده امن هستند و مانند FTX سقوط نمی‌کند، اما این نتایج فاجعه‌باری برای کسب‌وکار داشت.

با افزایش FUD، بیش از 6 میلیارد دلار در عرض چند روز از بورس حذف شد. بایننس اکنون برای پاسخ به فوری ترین سؤالات جامعه مداخله کرده است.

صرافی کریپتو در یک پست وبلاگی که در روز جمعه در وب‌سایت خود منتشر شد، به متداول‌ترین سؤالات جامعه در دو هفته گذشته پاسخ داد. یکی از این سوالات این بود که آیا صرافی وجوه کافی برای پشتوانه تمام سپرده های سپرده را دارد یا خیر؟

طبق گفته بایننس، دارایی‌های کاربران در صرافی رمزارز با نسبت 1:1 پشتیبانی می‌شوند، به این معنی که هر زمان که بخواهند می‌توانند سکه‌های خود را برداشت کنند. این شرکت تصریح کرد که وجوه کاربر و سرمایه شرکت هرگز با هم ترکیب نمی شوند. بر اساس بایننس دارایی های نگهداری شده توسط کاربران و دارایی های متعلق به شرکت کاملاً مجزا هستند و ذخایر سرمایه برای تأمین مالی عملیات عادی تجاری و همچنین عبور از هر مرحله چالش برانگیز کافی است.

بایننس بدهی ندارد

صرافی کریپتو در ادامه گفت که از طریق بدهی تامین مالی نشده است. این مقاله ادعا می‌کند که هزینه‌های تراکنش روی پلتفرم آن و بازده سرمایه‌گذاری‌های انجام شده از طریق آزمایشگاه‌های بایننس، بازوی سرمایه‌گذاری و خرید آن، نحوه درآمدزایی بایننس است.

بر اساس گزارش‌ها، آزمایشگاه‌های بایننس 7.5 میلیارد دلار سرمایه تحت کنترل دارد و از بیش از 200 پروژه که از سال 2018 حمایت کرده است، بازده سرمایه‌گذاری چشمگیر 2100 درصد را تجربه کرده است.

بایننس هیچ بدهی ندارد و به عنوان طلبکار هیچ شرکتی که اخیراً ورشکسته شده است فهرست نشده است، بنابراین وجوه کاربران را برای هیچ تراکنش یا سرمایه گذاری اختلاس نمی کند. چند مثال ناگوار برای کل صنعت صحبت نمی‌کنند.»

پست خوانده شد

این ادعا که منابع مالی صرافی ارز دیجیتال یک «جعبه سیاه» است، یکی دیگر از پیشرفت‌های FUD گسترده علیه آن بود. این به این دلیل است که اطلاعات مالی شرکت به صورت عمومی منتشر نشده است و بایننس دلیل این موضوع را توضیح می دهد.

از آنجایی که یک شرکت سهامی خاص است و یک شرکت بورسی نیست، موظف به افشای تعهدات مالی خود نیست. علاوه بر این، بیان می‌کند که اطلاعات مالی شرکت می‌تواند محرمانه بماند زیرا نه تامین مالی خارجی و نه سرمایه‌گذار مورد نیاز نیست. صرافی کریپتو تا زمانی که به خودکفایی خود ادامه دهد می‌تواند به طور معمول به فعالیت خود ادامه دهد، که این عامل دیگری است که باید در نظر گرفت.