منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گری جنسلر در مورد مقررات مناسب رمزنگاری با پارلمان اروپا دیدار می کند

گری جنسلر در مورد مقررات مناسب رمزنگاری با پارلمان اروپا دیدار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • رئیس SEC Gary Gensler با قانونگذاران اروپایی در زمینه مقررات رمزنگاری ملاقات کرد.
  • جنسلر می گوید شرکت های مبادله ارزهای رمزنگاری برای ادامه فعالیت خود نیاز به مقررات دارند.
  • قانونگذاران ، نهادهای نظارتی نگران سرمایه گذاران خرده فروشی ارزهای دیجیتال هستند.

گری جنسلر ، رئیس کمیسیون امنیت و مبادلات آمریکا (SEC) ، به دلیل نیاز به تلاش مشترک برای اطمینان از مقررات مناسب رمزنگاری ، در برابر قانون گذاران اروپایی حاضر شد.

او روز چهارشنبه تقریباً برای “تبادل نظر” در مقابل پارلمان اروپا حاضر شد. رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار توضیح داد که فناوری های مالی همچنان مرزها را می شکنند و بازارهای اروپایی و آمریکایی را ادغام می کنند.

در حین صحبت ، او گفت بازار رمزنگاری در واقع جهانی است. او گفت که هیچ مرزی ندارد و 24/7 کار می کند و بر ضرورت همکاری برای تنظیم بازار تأکید می کند.

رئیس SEC همچنین در مورد فناوری هایی که می تواند در مبادلات رمزنگاری برای کمک به نهادهای نظارتی به درستی از سرمایه گذاران محافظت شود ، صحبت کرد. بیلی کلهر ، نماینده پارلمان ایرلند از وی خواست در مورد آن صحبت کند. گری جنسلر خاطرنشان کرد که فناوری هایی وجود دارد که به توقف سیستم عامل های مبارزه با پولشویی و حمایت از سرمایه گذاران کمک می کند.

گری جنسلر می گوید شرکت های رمزنگاری برای بقا نیاز به مقررات دارند

گری جنسلر در سخنرانی خود در مجمع دیگری (مصاحبه با زمان های مالی) نیز روز چهارشنبه توضیح داد که سیستم عامل های ارزهای رمزنگاری شده آنقدر بزرگ شده اند که نیاز به پذیرش مقررات دارند یا در معرض از دست دادن اعتماد عمومی هستند.

او اظهار می کند که رمزنگاری تنها در صورتی می تواند در پنج یا ده سال مرتبط بماند که در چارچوب سیاست عمومی باشد ، به ویژه با افزایش مداوم قیمت آن.

گری جنسلر گفت تمرکز او بر روی سیستم عامل های معاملات رمزنگاری است ، جایی که 95 درصد فعالیت ها در فضای رمزنگاری انجام می شود.

تنظیم کننده ها و ارزهای رمزنگاری شده

قانونگذاران و نهادهای نظارتی همچنان نگرانی و ترس خود را در مورد ارزهای رمزنگاری شده ، به ویژه ارزش بالغ و ناپایدار آن که بالغ بر 2 تریلیون دلار است ، ابراز می کنند. آنها این نگرانی ها را برای سرمایه گذاران خرده فروشی که تعداد زیادی از آنها در بازار و موسساتی که قبلاً به جنون پیوسته اند ، بیان می کنند.

با این حال ، قانونگذاران و نهادهای نظارتی هنوز دقیقاً تعیین نکرده اند که دقیقاً چه کسی بازار را تنظیم می کند. در درجه اول ، نهادهای نظارتی رمز ارز را در مقایسه با امنیت کالا می دانند.

با این حال ، جنسلر گفته است که بسیاری از توکن های رمزنگاری شده اوراق بهادار هستند و از کنگره خواسته است که به SEC اختیارات بیشتری برای اداره بازار بدهد.