منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • گروه پست امارات اولین تمبر NFT در امارات را فاش کرد

گروه پست امارات اولین تمبر NFT در امارات را فاش کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • گروه پست امارات آماده ارائه تمبر منحصر به فرد NFT در امارات می باشد.
  • به این تمبرها، تمبرهای کریپتو نیز گفته می شود و نسخه هایی از آن در زنجیره بلوک نگهداری می شود.

گروه پست امارات (EPG) از یک تمبر غیر قابل تعویض (NFT) رونمایی خواهد کرد. این شرکت برای بزرگداشت روز ایالتی به سبکی بالاتر از حد مجاز است. بنابراین، این شرکت به طور منحصربه‌فردی آثار رمزنگاری را در ایالت ارائه می‌کند.

در معرض دید این دارایی های رمزنگاری در 2 دسامبر قرار خواهد گرفت. همچنین، چهار نشان رمزنگاری مختلف برای نشان دادن به رسمیت شناختن جشن طلایی ایالت وجود خواهد داشت. این NFT های پیشگامانه حاوی یک نسخه مجازی در بلاک چین خواهند بود. بنابراین، EPG آنها را به عنوان دارایی های مجازی متصل به ترکیب خود نشان می دهد.

عبدالله آلاشرام، مدیر عامل گروه پست امارات، گفت که این شرکت چشم انداز تبدیل شدن به یک شرکت شبکه هوشمند را دارد. به دلیل چشم انداز خود، آنها برای نمایش تمبرهای NFT خود پیش رفته اند.

گروه پست امارات از فناوری بلاک چین سرمایه گذاری می کند

علاوه بر این، دارایی های مجازی در فناوری بلاک چین استفاده خواهند شد. آقای آلاشرام اشاره کرد که تمبرها به عنوان پیوندی بین کریپتوها و تمبرهای سنتی عمل می کنند.

مدیر عامل گروه پست امارات می گوید که این شرکت به طور شبانه روزی برای ارائه یک سیستم فناوری سالم کار می کند. بنابراین، تمبرهای NFT گواه توانایی های آنهاست. بنابراین، آنها معتقدند که بیشتر به دیجیتال گرایش دارند. سپس، آنها ارائه خدمات به مشتریان خود را افزایش می دهند.

وی همچنین تصریح کرد که این مراسم در 2 دسامبر برگزار می شود. این رونمایی نمادین خواهد بود زیرا پنجاهمین روز ملی امارات را جشن می گیرد.

دوستداران دارایی های دیجیتال می توانند تمبرهای رمزنگاری را جمع آوری و خریداری کنند. بنابراین، این امر در پیشبرد سفر و دستاوردهای دولت بسیار مؤثر است.

وضعیت نمادین دارایی مجازی

تمام دارایی‌های مجازی EPG شامل یک ویژگی نادر است که پیرامون موضوع امارات متحده عربی پیچیده شده است. قطعه اولیه یک کپی کامل است، موفقیت قابل توجهی. طلای خالص دارد. علاوه بر این، به عنوان جوبلی طلایی 2021 شناخته می شود.

نقش رمز ارز زیر “روح اتحادیه 1971” است. نمادین هم هست. دارایی مجازی در اطراف ایجاد و توسعه دولت توسط بنیانگذاران است. دارایی دیگر “سال 50-2021” است. همچنین بر جشن گرفتن دستاوردهای این کشور تمرکز دارد. دارایی نهایی “پروژه های 50 ام 2071” است. بنابراین، مأموریت‌ها و آرزوهای آتی امارات متحده عربی را شرح می‌دهد.

طرح کلی متصل به چاپ NFT به طور کامل قابل مشاهده نیست. و تنها با جارو کردن کد QR موجود در چهره دارایی مجازی می توان آن را مشاهده کرد. تمبر دارایی مجازی دارای یک تراشه NFC رمزنگاری قفل شده برای اعتبار سنجی است. می‌توانید دارایی را با استفاده از تلفن دیجیتال با خواننده NFC تأیید کنید.

هر اثری دارای یک کد مخفی است که در زیر آن نگهداری می شود. برای اینکه مشتری بتواند قفل آن را باز کند، باید کد QR را اسکن کند. جارو کردن، کپی دیگر را در بلاک چین فعال می کند، بنابراین امکان تراکنش را فراهم می کند. علاوه بر این، مشتریانی که دارای کیف پول رمزنگاری هستند می توانند آن را به چاپ وصل کنند.

جهان در حال استقبال از NFT است و امارات متحده عربی نیز از آن عقب نمانده است.