منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کی و کجا کلکسیون NFT کریستیانو رونالدو را بخریم؟

کی و کجا کلکسیون NFT کریستیانو رونالدو را بخریم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

چندین پیشرفت در فضای Web3 وجود داشته است. تحولات جدید کریستیانو رونالدو در فضای وب 3، میخ روی کیک است. این فوق ستاره فوتبال اخیراً به دنبال مصاحبه جنجالی که با پیرز مورگان انجام داد و رابطه او با منچستریونایتد و سرمربی فعلی آن، اریک تن هاگ را افشا کرد، در حال ترند بوده است.

این دو از ابتدای فصل روابط نسبتاً متزلزلی داشتند و از نظر ظاهری، کریستیانو رونالدو ممکن است در ژانویه باشگاه را ترک کند. با این حال، جدای از اخبار وحشتناک، هم سوپراستار و هم باشگاه در حال برداشتن گام های بزرگی در فضای کریپتو هستند.

امروز، کریستیانو رونالدو، که معمولاً به عنوان CR7 یا GOAT شناخته می‌شود، جزئیاتی در مورد همکاری خود با Binance برای انتشار مجموعه جدید NFT خود در 18 نوامبر منتشر کرد. کلکسیون های دیجیتال حاوی لحظات منحصر به فرد و به یاد ماندنی از زندگی حرفه ای و زندگی کریستیانو رونالدو خواهد بود. دارایی‌های دیجیتال منحصربه‌فرد حاوی چندین ویژگی شخصی‌شده در درون خود خواهند بود، گمان می‌رود که آیتم‌های دیجیتالی می‌توانند لمس شخصی CR7 از جمله خودکار، پیام‌های شخصی و دسترسی انحصاری به فعالیت‌های مختلف داشته باشند.

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، برای تکرار بزرگی این خبر، ساعتی بعد در توییتی همکاری پیش بینی شده رونالدو با بایننس را تایید کرد. او در توییت خود اشاره می کند که NFT رونالدو اواخر این هفته در 18 نوامبر منتشر خواهد شد.

تاثیر مجموعه NFT بایننس ایکس کریستیانو رونالدو بر روی Web3

همکاری بایننس و کریستیانو رونالدو یک تقویت بزرگ برای صنعت Web3 است که در حال حاضر در حال بیماری است. زیان های شدید ناشی از FTX باعث ایجاد نگرانی در صنعت شده است و بسیاری در حال از دست دادن اعتماد به صنعت و پروژه های داخل فضا هستند.

تایید یکی از بزرگترین نمادهای فوتبال، تقویت بزرگی برای اکوسیستم است زیرا اعتماد را به Binance و سایر پروژه های Web3 افزایش می دهد. این خبر در زمانی منتشر می شود که بسیاری از کاربران پس از حادثه FTX امید خود را به تبادلات از دست می دهند.

علاوه بر این، مدیر عامل بایننس تلاش کرده است تا صنعت را با ایجاد اعتماد بیشتر نجات دهد. مدیر عامل بایننس ابتکاراتی را برای ارائه مدرکی مبنی بر ذخایر در دسترس انجام داده است که اطمینان می دهد کاربران صرافی ارز دیجیتال به بایننس و به طور کلی صنعت اعتماد می کنند.

تایید رونالدو این صنعت را در معرض دید میلیون ها هوادار خارج از زمین قرار می دهد. سوپر فوتبال نزدیک به نیم میلیارد دنبال کننده در اینستاگرام و بیش از 100 میلیون در توییتر دارد. چنین مخاطبی می تواند نفوذ Web3 را حتی بیشتر افزایش دهد و اطمینان حاصل کند که صنعت همچنان به رشد خود ادامه می دهد.

همکاری کریستیانو رونالدو با بایننس برای انتشار دارایی های دیجیتال به طور انحصاری در زنجیره BNB برای مدت طولانی برای کارشناسان صنعت شناخته شده بود. با این حال، جزئیات جدیدی که امروز مورد بررسی قرار گرفت، تأییدیه این ابرستاره از فناوری Web3 است که اخیراً از روابط عمومی بدی برخوردار بوده است.

هر توکن غیر قابل تعویضی که صادر می شود دارای هفت لحظه نمادین است که کریستیانو رونالدو تجربه کرده است تا به طرفدارانش اجازه دهد لحظات مهمی در زندگی او داشته باشند. بر اساس گزارش‌ها، همکاری بین فوق ستاره فوتبال و صرافی رمزنگاری Binance قرار است مدت زیادی طول بکشد، زیرا برنامه‌های بیشتری برای اوایل سال 2023 در نظر گرفته شده است.

فضای وب 3 در حال حاضر نیاز به تاییدیه های بیشتری از سوی چنین افرادی با فالوورها و نفوذ زیاد دارد. بنابراین تأیید کریستیانو رونالدو نه تنها جو صنعت را بهبود می بخشد، زیرا مردم از FTX، سانتیگراد و سایر پروژه های رمزنگاری شکست خورده بهبود می یابند.