منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کیف پول کوین بیس ویژگی های جدیدی را برای جلوگیری از سرقت NFT و ارزهای دیجیتال معرفی می کند

کیف پول کوین بیس ویژگی های جدیدی را برای جلوگیری از سرقت NFT و ارزهای دیجیتال معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کوین بیس، یک شرکت رمزنگاری، به تازگی پیشرفت های مختلفی را در برنامه کیف پول خود اعلام کرده است که ایمنی را تقویت کرده و تجربه کاربر را افزایش می دهد. این ویژگی‌ها شامل پیش‌نمایش تراکنش‌ها، هشدارهای تایید توکن، و یک لیست مسدود خودکار از dApp‌های پرچم‌دار برای محافظت از کاربران در برابر فعالیت‌های مخرب مانند نشانه‌های هرزنامه و دارایی‌های ناخواسته است.

با معرفی پیش‌نمایش تراکنش‌ها، کاربران Wallet درک دقیقی از نحوه تأثیر قراردادهای هوشمند بر موجودی کیف پول خود قبل از تأیید خواهند داشت. علاوه بر این، هنگامی که dApps در حال تلاش برای دسترسی به NFT ها و ارزهای دیجیتال از کیف پول خود هستند، هشدارهای تأیید توکن را می توان توسط کاربران دریافت کرد. اگر هر گونه فعالیت مشکوکی با فعل و انفعالات dApp پرچم‌گذاری شده شناسایی شود، سیگنال‌های هشدار قبل از درگیر شدن در سناریوهای بالقوه خطرناک مانند حملات فیشینگ یا تخلیه وجوه از کیف پول‌ها، به کاربران هشدار می‌دهند، بنابراین احتمال ضرر مالی ناشی از روش‌های تقلبی را کاهش می‌دهند.

مدیر محصول کوین‌بیس، آیولا جان، در یک پست وبلاگی اعلام کرد که ویژگی‌های جدید به دلیل غالب بودن و غیرقابل شناسایی بودن تراکنش‌های رمزنگاری آغاز شده‌اند و این امر باعث می‌شود تا کاربران راحت‌تر در معرض کلاهبردارانی قرار بگیرند که از آنها از طریق حملات فیشینگ، ایردراپ‌های مخرب و همچنین استفاده می‌کنند. انواع دیگر تقلب ها

علاوه بر این، Coinbase ویژگی‌های ابطال خود را اصلاح کرده است تا مشتریان را قادر سازد تا از برنامه Wallet از dApps جدا شوند. علاوه بر این، از کاربرانی با هویت های مختلف Web3 و کیف پول های رمزنگاری متعدد پشتیبانی می کند. همچنین، افزونه مرورگر تا 15 آدرس Ledger مجزا را برای افرادی که از برنامه Wallet استفاده می کنند، ارائه می دهد.

در پی سرقت یک میلیون دلاری NFT توسط کوین رز به دلیل فیشینگ، کیف پول کوین بیس اقدامات بیشتری برای تقویت ویژگی های جدید خود انجام می دهد. علاوه بر این، اخیراً هکرها از حساب های توییتر متعلق به مجموعه NFT Robinhood و Azuki Ethereum برای فعالیت های مخرب خود سوء استفاده کرده اند. برای محافظت از مشتریان در برابر چنین کلاهبرداری هایی، کیف پول کوین بیس می خواهد با اقدامات امنیتی به روز شده که می تواند با روش های مجرمان سایبری مبارزه کند، جلوتر باشد.