منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کوین بیس یک حرکت استراتژیک انجام می دهد. کاربران سنگاپور در شرایط خوبی هستند

کوین بیس یک حرکت استراتژیک انجام می دهد. کاربران سنگاپور در شرایط خوبی هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Coinbase، صرافی محبوب ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که سفر توسعه بین المللی خود را در سنگاپور آغاز خواهد کرد. این اقدام به عنوان بخشی از تلاش‌های کوین‌بیس برای ارائه تجربه‌ای بی‌نظیر، ایمن و راحت در هنگام معامله دارایی‌های دیجیتال به کاربرانش انجام می‌شود.

این شرکت پلتفرم خرده فروشی خود را ارتقا داده است و یک شراکت استراتژیک بانکی با Standard Chartered دارد که هدف آن دسترسی بیشتر و کاربرپسندتر کردن پلتفرم است.

نقل و انتقالات بانکی رایگان، Singpass، و مرکز کمک ارتقا یافته

مشتریان سنگاپوری می توانند به راحتی با استفاده از هر بانک محلی در سنگاپور به راحتی وجوه خود را به و از حساب Coinbase خود به صورت رایگان انتقال دهند.

این ویژگی انعطاف‌پذیری و کنترل بیشتری را بر دارایی‌های خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با استفاده از حواله‌های بانکی، به راحتی از حساب Coinbase خود پول نقد یا دریافت کنند.

Coinbase همچنین Singpass را معرفی کرده است، تجربه ای آشنا و امن با «2 کلیک» که سنگاپوری ها عادت دارند در برنامه های خود از آن استفاده کنند و پیوستن کاربران به پلتفرم را حتی آسان تر می کند.

علاوه بر این، صرافی برتر ایالات متحده مرکز راهنمایی خود را ارتقا داده است و تیم کارشناسان آن برای پاسخ به هر سؤالی که کاربران ممکن است داشته باشند و پشتیبانی از طریق مجموعه‌ای از ابزارها، از جمله چت زنده، در دسترس هستند.

منابع آموزشی و رعایت مقررات

پلتفرم این صرافی بیش از 200 دارایی را ارائه می دهد و به کاربران امکان دسترسی بیشتر به دارایی های رمزنگاری محبوب مانند بیت کوین و اتریوم را می دهد.

این شرکت همچنین Coinbase Learning را ایجاد کرد که یک کاتالوگ جامع از منابع طراحی شده برای آموزش مشتریان در مورد اقتصاد کریپتو و ارائه نکاتی برای پیمایش ایمن در بازار است.

کوین‌بیس می‌گوید که مفتخر است که تأییدیه اصولی (IPA) را از مقامات پولی سنگاپور (MAS) تحت قانون خدمات پرداخت (PSA) دریافت کرده است تا خدمات نماد پرداخت دیجیتالی تنظیم‌شده (DPT) را در این ایالت جزیره‌ای ارائه کند.

این شرکت می‌گوید که انطباق همیشه اولویت اصلی آن بوده است و همچنان به تلاش خود ادامه می‌دهد تا مطمئن‌ترین و امن‌ترین پلتفرم برای تجارت دارایی‌های دیجیتال باشد.

از آنجایی که سنگاپور قصد دارد به یک مرکز جهانی رمزنگاری و بلاک چین تبدیل شود، شرکت تحت رهبری برایان آرمسترانگ تاکید کرده است که متعهد به حمایت از این جاه طلبی ها و ارائه بهترین تجربه محصول به بازار سنگاپور است.

گسترش این شرکت به سنگاپور یک گام مهم رو به جلو برای صنعت است و مطمئناً مزایای قابل توجهی را برای کاربران در منطقه فراهم می کند.

Coinbase از طرح رد پرونده SEC پشتیبانی می کند

در یک توسعه مرتبط، کوین بیس اخیراً در حمایت از درخواستی مبنی بر رد پرونده ای که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه مدیر سابق محصول کوین بیس، ایشان وحی و دیگران به دلیل تجارت داخلی مطرح شده بود، تشکیل داد.

اگرچه کوین بیس رفتار متهمان را محکوم می کند، اما این شرکت به دلیل فرض SEC مبنی بر اینکه اوراق بهادار فهرست شده در بورس روی پلت فرم آن قرار دارند، از پیشنهاد آنها حمایت می کند.

کوین بیس فروش اوراق بهادار را رد می کند، اما اعلام می کند که اگر «وضعیت عدم قطعیت» در مقررات نبود، مایل به فروش اوراق بهادار دارایی دیجیتال است.

صرافی خاطرنشان کرد که وزارت دادگستری اتهامات قانون اوراق بهادار را علیه متهمان پرونده خود اعمال نکرده است. ایشان وحی در آن پرونده اعتراف کرد و برادرش نیز به جرم خود اعتراف کرد.