منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کوین بیس گامی جسورانه در جهت تأثیرگذاری بر سیاست آمریکا برمی دارد

کوین بیس گامی جسورانه در جهت تأثیرگذاری بر سیاست آمریکا برمی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Coinbase، یکی از بزرگترین صرافی های ایالات متحده، جسورانه ای ایجاد کرده است با حمایت از نامزدهای طرفدار رمزارز در انتخابات ایالات متحده، برای تأثیرگذاری بر سیاست آمریکا حرکت کنید.

مدیر اجرایی صرافی، برایان آرمسترانگ، اعلام کرد که صرافی ارز دیجیتال قصد دارد به افرادی کمک کند که پتانسیل تأثیرگذاری مطلوب بر صنعت را دارند.

آرمسترانگ به کاربران ارزهای دیجیتال توصیه کرد که مشارکت سیاسی داشته باشند و به سیاستمدارانی که از استفاده از ارزهای دیجیتال حمایت می کنند، رأی دهند.

حرکت سیاسی کوین بیس

این یک گام بزرگ در جهت تأثیرگذاری بر سیاست آمریکا است که کوین بیس تصمیم گرفته است از سیاستمداران دوستدار رمزنگاری که در ایالات متحده نامزد می شوند، حمایت کند.

هدف صرافی ایجاد فضایی است که با استفاده از منابع موجود و اعمال نفوذ آن برای رشد تجارت ارزهای دیجیتال مساعدتر باشد.

یک پیشرفت قابل توجه در جهت دستیابی به این هدف توسط درخواست آرمسترانگ برای کاربران ارزهای دیجیتال برای رای دادن به سیاستمداران دوستدار رمزگذاری و مشارکت در گفتمان سیاسی نشان داده شده است.

جدیدترین اقدام Coinbase در دوره ای از عدم قطعیت نظارتی انجام می شود، زمانی که SEC هنوز در حال بررسی فعالانه شرکت های ارزهای دیجیتال است.

در حالی که Coinbase یک اطلاعیه Wells از SEC دریافت کرد، صرافی در مواجهه با اقدامات نظارتی تنها نیست. به نظر می‌رسد که کوین‌بیس موضعی پیشگیرانه اتخاذ می‌کند تا تأثیر مطلوبی بر جو نظارتی داشته باشد، همانطور که در تغییر اخیر آن به سمت حمایت از سیاستمداران طرفدار ارزهای دیجیتال دیده می‌شود.

بیانیه کوین بیس به دنبال اعلامیه ولز SEC است

اطلاعیه کوین بیس یک روز پس از دریافت اطلاعیه ولز از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به صرافی منتشر شد که در آن موارد نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار در مورد برخی از فهرست‌های دارایی، خدمات سهام و کیف پول کوین بیس شرکت ذکر شده بود.

از آنجایی که SEC اقدامات اجرایی خود را علیه شرکت‌های رمزنگاری افزایش داده است، به نظر می‌رسد صرافی برتر ایالات متحده موضعی برای صحبت از صنعت در حوزه سیاسی اتخاذ کرده است.

دانیل سیفرت، معاون کوین‌بیس و مدیر عامل منطقه‌ای در اروپا، در یک پست وبلاگی اعلام کرد که رویکرد نظارتی ایالات متحده در مورد ارزهای دیجیتال، علی‌رغم درخواست‌های سراسر صنعت برای مقررات جامع کریپتو، با قوانین و مقررات اجرایی مشخص شده است.

بخش کریپتوکارنسی اکنون در فضایی وجود دارد که با عدم قطعیت و نوسان مشخص شده است که نتیجه مستقیم این استراتژی است. در نتیجه این امر، ایالات متحده به تدریج موقعیت خود را به عنوان مرکز اصلی صنعت ارزهای دیجیتال از دست می دهد، در حالی که فرانسه، بریتانیا و اتحادیه اروپا اکنون در حال توسعه اکوسیستم های پر رونق در نتیجه نگرش سازگارتر خود به قوانین رمزنگاری هستند. .

آرمسترانگ اظهار داشت که کوین بیس شروع به انتشار محتوایی خواهد کرد که در آن افراد بتوانند با نمایندگان کنگره خود تماس بگیرند، به نامزدهای طرفدار رمزارز کمک مالی کنند، در تالارهای شهر حاضر شوند و صدای خود را به گوش دیگران برسانند. او گفت: «ما قصد داریم کاندیداهای طرفدار رمزارز را در این کشور انتخاب کنیم تا مطمئن شویم که موفقیت ما تضمین شده است.

تصمیم کوین بیس برای حمایت از نامزدهای طرفدار رمزارزها به دنبال صف طولانی شرکت هایی است که در تیررس رگولاتوری قرار دارند. به نظر می رسد اقدام سیاسی بهترین مسیر پیش روی این صنعت باشد.

به نظر می رسد حرکت به سمت اقدام سیاسی بهترین مسیر رو به جلو برای صنعت باشد. با این وجود، آینده کوین بیس نامشخص است و تنها زمان نشان خواهد داد که حرکت اخیر آن چگونه خواهد بود.