منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کوین بیس در مورد ادعاهای مربوط به فروش اطلاعات مشتریان توضیح می دهد

کوین بیس در مورد ادعاهای مربوط به فروش اطلاعات مشتریان توضیح می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال کوین بیس دارد بی اعتبار شده ادعاهایی مبنی بر اینکه این شرکت در حال فروش اداره مهاجرت و گمرکات وزارت امنیت داخلی (ICE) با اطلاعات مشتری بی اعتبار شده است.

شایعات آنلاین در مورد صرافی که داده های موقعیت جغرافیایی ICE را ارائه می دهد از روز پنجشنبه شروع به انتشار کردند. به همین دلیل، اعضای توییتر مانند Solobase Mac ناباوری خود و این واقعیت را ابراز کردند که “برای آن ثبت نام نکرده اند.”

Coinbase در توییتر اعلام کرد که این شرکت داده های اختصاصی مشتری را نمی فروشد. این صرافی تاکید کرد که ارائه تجربه ای امن و مطمئن به کاربران پلتفرم مهم ترین دغدغه آن است.

رابطه کوین بیس با دولت

پلتفرم ارز دیجیتال همچنین اعلام کرده است که ابزارهای Coinbase Tracer آن برای رعایت مقررات قانونی توسعه یافته است. به گفته این شرکت، این برای بررسی جرایم مالی از جمله پولشویی و حمایت از تروریسم استفاده می شود.

صرافی ادعا می کند که داده هایی که آنها به دولت می دهند شامل هیچ گونه اطلاعات کاربری از کوین بیس نیست، بلکه فقط اطلاعاتی از منابع عمومی را شامل می شود.

در سپتامبر 2021، Coinbase و ICE قراردادی را برای ایجاد نرم افزار برای ICE امضا کردند. مبادله طبق توافقنامه ملزم به ارائه “نرم افزار توسعه برنامه به عنوان یک سرویس” است. در این معامله، آژانس دولتی 1.36 میلیون دلار به صرافی پرداخت خواهد کرد.

علیرغم مشکلاتی که زمستان فعلی ارزهای دیجیتال به وجود آورده است، این شرکت می خواهد تجارت خود را در اروپا توسعه دهد. این صرافی مجاز به انجام تجارت در کشورهایی مانند آلمان، ایرلند و بریتانیا است و شروع به استخدام کارمندان در سوئیس کرده است.

رتبه بندی خانواده شرکتی (CFR) برای شرکت، که نشان دهنده ارزیابی مودی از ظرفیت شرکت برای انجام تعهدات مالی خود است، هفته گذشته کاهش یافت. اسکناس‌های بدون وثیقه ارشد که توسط صرافی‌ها تضمین می‌شوند اما توسط هیچ دارایی تضمین نمی‌شوند نیز توسط آژانس رتبه‌بندی کاهش یافتند.