منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کوین بیس در سه ماهه دوم یک میلیارد دلار ضرر را ثبت کرد

کوین بیس در سه ماهه دوم یک میلیارد دلار ضرر را ثبت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Coinbase بازده مالی خود را برای سه ماهه دوم سال 2022 اعلام کرده است. در بیانیه مالی، صرافی ارز دیجیتال برای پایان سه ماهه بیش از 1 میلیارد دلار ضرر کرده است. طبق بیانیه آن، سه ماهه دوم سریع و خشمگین بود زیرا بازار عمده ارزهای دیجیتال شاهد سقوط شدید بود. این تا حد زیادی به دلیل کاهش شدید قیمت دارایی های دیجیتال متعدد است که اکثر آنها ضرر دو رقمی را ثبت می کنند.

کوین بیس شاهد کاهش 30 درصدی حجم معاملات است

جدای از زیان ارزهای دیجیتال در بازار، شور و شوق کمی از سوی معامله گران وجود داشته است، همانطور که حجم معاملات و درآمد حاصل از معاملات ثبت شده توسط شرکت ها نشان می دهد. همچنین، این دومین سه ماهه متوالی است که درآمد کوین بیس کاهش می یابد.

قابل ذکر است، این مهم‌ترین ضرری است که صرافی ارز دیجیتال از زمانی که در سال گذشته در نزدک عمومی شد، تجربه خواهد کرد. به گفته این شرکت، نتایج این سه ماهه دوم تا حد زیادی با آنچه که تحلیلگران پیش بینی می کردند متفاوت بود. نامه سهامدارانی که شرکت ارسال کرد اشاره کرد که کوین بیس برای مقابله با رکود بازار به سختی روبرو شده است، زیرا این شرکت از زمان شروع به کار حمایت مصرف کنندگان کم یا بدون حمایت را دیده است.

تحلیلگران درباره وضعیت مالی این پلتفرم نظر می دهند

در این نامه، کوین بیس خاطرنشان کرد که حجم معاملات 30 درصد کاهش یافت و معاملات معامله گران نیز به همین ترتیب، 35 درصد کاهش یافت. در نامه ذکر شده است که این رفتار عمدتاً تحت تأثیر عوامل بازار بوده است که تا کنون به همین منوال باقی مانده است. اگرچه این شرکت شاهد کاهش شدید تراکنش های کاربران بوده است، تحلیلگران معتقدند که شرایط می تواند در ماه های آینده به بهترین شکل تغییر کند. این به این دلیل است که اکثر کاربران در کوین بیس وجوه خود را برداشت نمی کنند، بلکه در این مدت آنها را پوشش می دهند.

کوین بیس 800 میلیون دلار درآمد ثبت کرد که به این معنی بود که نسبت به سه ماهه گذشته افت شدید 45 درصدی را تجربه کرد. رقم دقیق نشان دهنده کاهش گسترده 153 درصدی نسبت به سه ماهه سالانه است. با این حال، این شرکت به سهامداران اطمینان داده است که همه چیز برای کاهش اثر سقوط بازار آماده است. برای دستیابی به آن، این شرکت در میان تلاش های دیگر در چند ماه گذشته، بخشی از کارکنان خود را کاهش داده است.

کوین بیس همچنین اشاره کرد که رویکردهای دیگری مانند کاهش هزینه ها در سال آینده را در پیش خواهد گرفت زیرا مشخص نیست که آیا بازار رو به کاهش خواهد بود یا چه زمانی به پایان می رسد. با این حال، تحلیلگران معتقدند که اگرچه این شرکت در تلاش برای بازگشت به منطقه سبز است، اما در ماه‌های نزدیک بیش از کاهش هزینه‌ها طول خواهد کشید.