منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کوین بیس با دو شکایت جدید به شدت مورد انتقاد قرار گرفت

کوین بیس با دو شکایت جدید به شدت مورد انتقاد قرار گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Coinbase در چند هفته گذشته در رسانه ها به دلیل دلایل نه چندان خوب مورد بررسی گسترده ای قرار گرفته است. طبق به روز رسانی اخیر، این شرکت اکنون توسط دو شرکت مورد شکایت قرار گرفته است. قابل توجه است که تنظیم‌کننده‌ها شرکت مستقر در سانفرانسیسکو را در یک اقدام انضباطی بالقوه هدف قرار داده‌اند و SEC در حال حاضر در حال بررسی فعالیت‌های آن است.

کاربران ادعا می کنند که این شرکت به آنها دروغ گفته است

شرکت های مورد بحث، Bratar Eagle & Squire و Pomerantz، از این شرکت به دلایل مختلف شکایت کرده اند. در حالی که اولی ادعا می کند که Coinbase اظهارات بدی در مورد تجارت خود داشته است، دومی ادعا می کند که باید تمام زیان ها را جبران کند، اگر شرکت در نقض قوانین اوراق بهادار مجرم باشد متحمل می شود. قابل ذکر است، این شکایت برای ارائه غرامت برای کاربرانی که در این پلتفرم هستند، در صورتی که آژانس نظارتی صرافی رمزارز را مجرم تشخیص دهد، متحمل ضرر و زیان خواهند شد، تنظیم شد.

در شکایت‌ها، کاربران ادعا کردند که کوین‌بیس فریبنده بوده است و از آوریل 2021 تا ژوئیه 2022 به مشتریان خود در این پلتفرم ادعاهای نادرستی درباره کسب‌وکار خود ارائه می‌دهد. دعوی ادعا می‌کند که کوین‌بیس به کاربران فاش نکرده است که بیشتر بخش‌های سرمایه‌شان در یک پلتفرم نگهداری می‌شود. قفل امن در سانفرانسیسکو این بدان معناست که کاربران در این پلتفرم، در صورتی که شرکت ورشکستگی کند، طلبکاران بی‌ثبات هستند.

تحقیقات SEC برای Coinbase عذاب را به همراه دارد

Coinbase همچنین با ادعاهایی مبنی بر اینکه آگاهانه کاربران ایالات متحده را بدون اطلاع SEC روی پلتفرم خود وارد کرده است، مورد حمله قرار گرفته است. این امر حتی با آگاهی از این امر انجام شد که برای تحقق آن، این پلتفرم باید به طور رسمی تحت نهاد نظارتی به عنوان اوراق بهادار ثبت شود. با بررسی‌ها، نشان داد که جبهه‌ای که این شرکت در تلاش است تا آن را حفظ کند، دروغین و برای کاربران گمراه‌کننده بوده است. Coinbase در چند سال گذشته موضوع چندین پرونده قضایی بوده است.

این دو دعوی حقوقی، فعالیت‌های داخل شرکت را برجسته می‌کنند، زیرا این موضوع در پس تحقیقات آژانس فدرال است. جدای از این شکایت، یکی از کارمندان سابق شرکت در حال حاضر پس از متهم شدن به تجارت داخلی در آب گرم است. اگرچه کارمند سابق از آن زمان تاکنون خود را بیگناه اعلام کرده است، اما باید منتظر حکم دادگاه باشیم. با این حال، یک وکیل نظر خود را در مورد مسائل جاری شرکت چیپ کرده است. این وکیل خاطرنشان کرد که تحقیقات می تواند تأثیرات سوزاننده ای بر بورس و صاحبان توکن داشته باشد حتی اگر مشخص شود که آنها اوراق بهادار نیستند.