منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کوین بیس از دو پروژه آلت کوین مبتنی بر Solana (SOL) پشتیبانی می کند

کوین بیس از دو پروژه آلت کوین مبتنی بر Solana (SOL) پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صرافی برتر رمزارز Coinbase در پشتیبانی از آلتکوین ها پیشرو بوده است و به طور مرتب پشتیبانی آلت کوین را به پلتفرم خود اضافه می کند. آخرین اقدام، اعلام حمایت آنها از دو آلتکوین مبتنی بر Solana (SOL) است. Coinbase این خبر را در تاریخ 2 نوامبر از طریق توییتر اعلام کرد.

کوین بیس آلت کوین های سولانا را برای تجارت فهرست می کند

دو آلتکوین Marinade (MNDE) و Marinade Staked SOL (mSOL)، هر دو پروژه‌ای در شبکه بلاک چین Solana هستند. کوین بیس معاملات این آلتکوین ها را از 3 نوامبر آغاز خواهد کرد تا شرایط نقدینگی برآورده شود.

سولانا یک پلتفرم بلاک چین با توان عملیاتی بالا است که می تواند بیش از 50 هزار تراکنش در ثانیه را انجام دهد. در میان پروژه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) محبوبیت پیدا کرده است و در ماه‌های اخیر شاهد افزایش استقبال بوده است.

MNDE و mSOL توکن‌های مبتنی بر Solana هستند، با MNDE به‌عنوان وثیقه برای ایجاد دارایی‌های مصنوعی در Serum DEX استفاده می‌شود و mSOL توکن‌های SOL سهامدار است که بازدهی را برای دارندگان خود به دست می‌آورد. کوین‌بیس هر دو آلت‌کوین را در برچسب تجربی خود فهرست می‌کند، که صرافی برای دارایی‌های پرریسک‌تر با نقدینگی کمتر طراحی کرده است.

Marinade DAO برای مقاوم‌تر کردن Solana در برابر سانسور و ترکیب‌پذیری بیشتر از طریق قرار دادن مایعات اختصاص داده شده است. با واگذاری SOL سهامدار به اعتبارسنجی‌ها از طریق یک الگوریتم بدون مجوز، به شبکه کمک می‌کند تا غیرمتمرکزتر شود.

MNDE نشانه حاکمیت DAO است که به کاربران امکان می دهد در تصمیم گیری های مربوط به پروتکل Marinade و خزانه شرکت کنند. سهامدارانی که ماریناد خود را در یک استخر قرار می دهند mSOL را به عنوان پاداش دریافت می کنند که می توانند از آن برای فعالیت های مالی غیرمتمرکز استفاده کنند یا به Solana (SOL) تبدیل کنند.

این آلت کوین ها کاربرد منحصر به فردی را در اکوسیستم Solana ارائه می دهند و افزودن آنها به Coinbase ممکن است توجه بیشتری را به شبکه Solana جلب کند.

معامله‌گران در کوین‌بیس اکنون به این آلت‌کوین‌ها دسترسی خواهند داشت، که امکان تنوع بیشتر در سبد خود را فراهم می‌کند و به طور بالقوه تقاضای بیشتری برای SOL و آلت‌کوین‌های مرتبط با آن ایجاد می‌کند.

در زمان نگارش این مقاله، mSOL دارای عرضه در گردش 6.9 میلیون و ارزش بازار 232 میلیون دلار است. در حال حاضر با قیمت 33 دلار معامله می شود که حدود 87 درصد کمتر از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 262 دلار است. در همین حال، MNDE با 0.085 دلار معامله می شود که 11 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.

کوین بیس به حمایت خود از طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال ادامه می دهد، گزینه های بیشتری برای معامله گران فراهم می کند و به طور بالقوه باعث پذیرش بیشتر این آلت کوین ها می شود. در ژوئن امسال، Coinbase راهی آسان و مطمئن برای مشتریان واجد شرایط برای کسب جوایز شرط بندی در Solana (SOL) اعلام کرد. با داشتن یک شبکه مشتری که دارای 73 میلیون کاربر در بیش از 100 کشور در سراسر جهان است، Coinbase به راحتی می تواند به عنوان یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان در نظر گرفته شود.