منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کونامی با حرکت های جدید برای پذیرش Web3 تلاش می کند

کونامی با حرکت های جدید برای پذیرش Web3 تلاش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کونامی، یک شرکت سازنده بازی های ویدیویی واقع در ژاپن، در حال حاضر در حال حرکت به سمت ورود به اکوسیستم Web3 است. این در چند ماه گذشته در بین شرکت های بازی سازی در سراسر جهان رایج شده است. به منظور بدون درز ورود خود، این شرکت حدود 13 فرصت شغلی را برای کاربرانی اعلام کرده است که می توانند موقعیت هایی را پر کنند که رویای آن را به واقعیت تبدیل می کند. این همچنین به این معنی است که این شرکت می خواهد فناوری Web3 را به مجموعه بازی های آینده خود تزریق کند.

کونامی 13 پیشنهاد شغلی را اعلام کرد

کونامی افتتاحیه هایی را در زمینه های استراتژیک که شامل تولید و عملیات، در میان سایر مشاغل خالی است، اعلام کرده است. علاوه بر آن، برای پروژه ای که شرکت در شرف آغاز آن است، یک فرصت برای کارکنان پشتیبانی نیز وجود دارد. در بیانیه خود، این شرکت مشخص کرد که این افراد استخدام شده مبنایی برای تجربه بسیار مورد نیاز در اکوسیستم Web3 و Metaverse خواهند بود.

اگرچه این شرکت به جزئیات کامل در مورد ویژگی های معنوی خود نپرداخته است، اما برنامه های خود را برای آینده در این بخش ارائه کرده است. این طرح‌ها همچنین عمیقاً با ارائه و پذیرش NFT مرتبط هستند. این شرکت خاطرنشان کرد که تحقیقات زیادی در حال انجام است تا به آنها کمک کند تا بفهمند چگونه جدیدترین فناوری ها را در بازی های آینده خود غوطه ور کنند.

شرکت های بازی سازی در حال ورود به اکوسیستم Web3 هستند

کونامی در بیانیه خود همچنین مدعی شد که برنامه هایی برای فعال کردن مصنوعات درون بازی دارد که بازیکنان می توانند در قالب NFT تجارت کنند. برای دستیابی به این هدف، این شرکت در نظر دارد از یک سیستم فناوری بلاک چین استفاده کند که مناسب حمل و نقل آن باشد. این اولین بار نیست که کونامی از مصنوعات درون بازی در بازی خود استفاده می کند. این شرکت هنگام جشن گرفتن سی و پنجمین سال انتشار Castlevania ویژگی آیتم های درون بازی را اعلام کرد. کاهش NFT باعث شد که این شرکت با فهرست کردن چندین تصویر و ویدیو از اولین مجموعه بازی‌های خود، حدود 160000 دلار درآمد کسب کند.

این شرکت آماده بود تا برای کشتن در این بخش با موفقیت کمی ثبت شود. بیانیه این شرکت تصریح کرد که از این راه برای اطمینان از حفظ بیشتر محتوای آن استفاده خواهد کرد. بازیکنان ژاپنی اکنون از این فرصت برای مشاهده آنچه که اکوسیستم Web3 پس از اعلام ورود طرف دیگری به این بخش ارائه می دهد، لذت می برند. باندای نانسی اظهار داشت که حدود 130 میلیون دلار برای تحقق این رویا تزریق خواهد شد. سگا نیز چند ماه پیش همین حرکت را اعلام کرد و راه را برای رقابت بیشتر در این بخش باز کرد.