منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کوئنتین تارانتینو با قطعات منحصر به فرد Pulp Fiction دنیای NFT را بررسی می کند

کوئنتین تارانتینو با قطعات منحصر به فرد Pulp Fiction دنیای NFT را بررسی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

• کارگردان فیلم حراج NFT خود را با موضوع فیلم 1994 ایجاد می کند.
• کوئنتین تارانتینو امیدوار است که هفت تصویر منحصر به فرد خود را به بالاترین قیمت پیشنهاد دهد.

کوئنتین تارانتینو، کارگردان مشهور سینما که فیلم‌های موفقی چون بیل را بکش، حرامزاده‌های بی‌عظم، و روزی روزگاری در هالیوود را خلق کرده است، با حراج صحنه‌هایی از Pulp Fiction، بازار NFT را تجربه می‌کند. کارگردانی که زمانی فیلم Pulp Fiction را روی پرده بزرگ آورده بود، تصاویری را که قبلاً دیده نشده بود از مجموعه نمایش می دهد و آنها را به عنوان قطعات غیرقابل تعویض به فروش می رساند.

این حراج مجازی طرفداران فیلم های تارانتینو و افرادی که عاشق خرید NFT های عجیب و غریب هستند را به خود جلب کرد. Pulp Fiction که در سال 1994 به عنوان بهترین فیلم شناخته شد، بار دیگر به خاطر انتشارات تارانتینو که آن را به NFTs مرتبط می کردند، شهرت یافت.

Pulp Fiction به عنوان NFT توسط کوئنتین تارانتینو عرضه می شود

کوئنتین تارانتینو

تجارت NFT دوباره در صنعت فیلم روند رو به رشدی دارد. کارگردانی که برای ساخت فیلم های منحصر به فرد برجسته است، با تجارت مجازی و ارزهای دیجیتال آشنا می شود.

طبق تبلیغات، تارانتینو یک حراج NFT بر اساس Pulp Fiction افتتاح کرد که در آن صحنه های منحصر به فردی از فیلم به نمایش درآمد. این مجموعه در وب‌سایت NFT OpenSea در دسترس خواهد بود، جایی که تصاویر شخصیت‌های داستان و فیلم‌نامه‌های اصلی که تماشاگران سینما می‌توانند دوست داشته باشند، نمایش داده می‌شود. در توضیحات حراج NFT عجیب بودن تصاویر را مشاهده می کنید که در دنیای سینما یک اثر هنری به نظر می رسد.

پس از این اعلامیه ها، کوئنتین تارانتینو گفت که هیجان زده است که مجموعه Pulp Fiction خود را به همه طرفداران خود نشان دهد. این کارگردان اضافه می کند که NFT ها برای بسیاری از هنرمندان، بازیگران و افرادی که عاشق این خرید در اشیاء منحصر به فرد هستند، به اولویت تبدیل شده است. با این حال، کارگردان دقیقاً نگفت که ارزش هر قطعه چقدر است و اگر برای مدت محدودی در دسترس باشد، کمتر است.

تجارت NFT ماه نوامبر را با هیجان آغاز می کند

حراج NFT کوئنتین تارانتینو به لیست بزرگ مجموعه های مجازی که در نوامبر امسال عرضه می شوند اضافه می شود. چند ساعت پیش، مشهورترین شرکت فست فود در سطح جهان، مک دونالد، مجموعه جدیدی از NFT را راه اندازی کرد.

بقیه سال وعده می دهد که قطعات غیرقابل تعویضی که توسط فیلمسازان یا زنجیره های بزرگ فست فود آورده می شود احاطه شود. با این حال، همانطور که در ماه‌های گذشته نشان داده شد، تجارت NFT با حراج‌های NFT در هنر، موسیقی، بازی‌های ویدیویی، کیک و غیره در حال گسترش به سایر حوزه‌ها است.

چیزی که در مورد حراج NFT کوئنتین تارانتینو عجیب است این است که آینده تجارت مجازی در سینما را نشان می دهد. تارانتینو می تواند به زودی پس از کسب سودهای کلان در هفت قطعه Pulp Fiction خود، مجموعه جدیدی غیر قابل تعویض راه اندازی کند.