منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کنتاکی به BlockFi دستور می دهد تا ثبت حساب های جدید بهره را متوقف کند

کنتاکی به BlockFi دستور می دهد تا ثبت حساب های جدید بهره را متوقف کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • کنتاکی جدیدترین عضو ایالات متحده است که حسابهای بهره BlockFi را نقض می کند.
  • کنتاکی از جمع آوری حساب های جدید BlockFi بهره جلوگیری کرده است ، و این پنجمین وضعیت در خط است.
  • BlockFi بلافاصله به درخواست بخش اوراق بهادار کنتاکی عمل کرد و ثبت نام های جدید را متوقف کرد.

کنتاکی یکی از پنج ایالتی بود که ویژگی BlockFi را در نظر گرفته بود که در آن به کاربران اجازه می داد هر مقدار رمزنگاری را به عنوان نقض قوانین ایالت وام بگیرند یا به آن وام دهند. در نتیجه ، اعضای بخش اوراق بهادار به سازمان دستور داده اند که فعالیت خود را متوقف کند.

دستورالعمل ها سازمان را برای توقف حساب های فعلی منع نمی کند ، اما BlockFi را برای ثبت نام کاربران جدید در حساب های بهره منع می کند. این بدان معناست که شرکت برنامه های جدید ثبت نام حسابهای بهره را نمی پذیرد.

حسابهای بهره قوانین نقض شده است

بر اساس اعلام بخش اوراق بهادار ، حسابهای بهره بلاک فای هنگام ارائه خدمات وام و وام ، قوانین امنیتی را نقض کرده اند. با توجه به این اتهامات ، BlockFi به درخواستهای مقامات ملحق شده است.

مشکل این حساب ها از این واقعیت ناشی می شود که اگر شخصی ارزهای رمزنگاری شده واریز می کرد ، این شرکت از رمزگذاری واریز شده پول به دست می آورد.

BlockFi به دنبال بودجه سری E است

اگرچه این مقررات از حدود پنج ایالت باعث شده است که شرکت فاش شود ، BlockFi همچنان در پی تامین بودجه سری E از سرمایه گذاران نهادی مختلف است ، زیرا این احتمال وجود دارد که این سازمان در آینده نزدیک عرضه عمومی داشته باشد.

دور سری E قرار بود این هفته به پایان برسد ، اما در حال حاضر ، مشخص نیست که آیا این شرکت توانسته بودجه جمع آوری کند یا خیر. مقررات مربوط به ارزهای رمزپایه و مبادلات تشدید شده است که این یک نشانه مثبت تلقی می شود.