منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کلاهبرداری معدن Dogecoin باعث می شود که ترک ها 119 میلیون دلار ضرر کنند

کلاهبرداری معدن Dogecoin باعث می شود که ترک ها 119 میلیون دلار ضرر کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • کلاهبردار ناشناس ترکیه را به کلاهبرداری معدن دوج کوین 119 میلیون دلار فریب داد.
  • Turk V وعده 100 درصدی بازگشت سرمایه در مورد کلاهبرداری استخراج را داد.
  • بیش از 1500 ترک قربانی شدند.

بیش از 1500 نفر از ساکنان ترکیه کمتر از 119 میلیون دلار در کلاهبرداری استخراج Dogecoin از دست داده اند که به آنها وعده های توهمی عظیم داده است.

ظاهراً این کلاهبرداری توسط یک فرد ناشناس به سادگی “Turgut V” و تیمش انجام شده است. وی وعده داده است که 100 درصد سرمایه گذاری در فناوری معدن Dogecoin در ترکیه گزارش می شود.

کلاهبردار معدن Dogecoin به طور حضوری در املاک لوکس و از طریق تماس های Zoom به سرمایه گذاران گفت که آنها بازده هنگفتی خواهند داشت.

تورگوت پنجم ترکیه را فریب داد تا دوج کوین را بخرد و آن را به او واگذار کرد تا در فناوری معدن سرمایه گذاری کند. قربانیان کلاهبرداری از طریق وکیل خود شکایتی را به دادستانی عمومی در Küçükçekmece ، حومه استانبول ارائه کردند.

پس از کل چرخه ، سیستم ناگهان بسته شد و Turgut V ناپدید شد. یکی از قربانیان به رسانه های محلی در ترکیه گفت که “سیستم چهار ماه کار کرد” و “همه چیز خوب پیش می رفت.”

قبل از کلاهبرداری استخراج Dogecoin ، ترکها همچنان در سرقت های رمزنگاری شده گرفتار می شدند

پس از سقوط ارزش لیر ترکیه ، افزایش پذیرش و سرمایه گذاری رمزنگاری توسط چندین ترک افزایش یافته است. با این حال ، پس از افزایش پذیرش رمزنگاری در کشور ، آنها مایه تاسف هستند که قربانی مجموعه ای از کلاهبرداری های رمزنگاری شده اند.

در پایان ماه آوریل ، مقامات ترکیه شش مظنون مرتبط با سقوط صرافی ارز رمزنگاری شده Thodex را زندانی کردند. این صرافی در اوایل همان ماه به طور ناگهانی خدمات برداشت را متوقف کرده بود و وجوه کاربران را در این پلت فرم محدود کرد.

همچنین ، در آوریل ، چهار کارمند صرافی محلی Vebitcoin به اتهام کلاهبرداری تنها یک روز پس از اعلام فعالیت Vebitcoin دستگیر شدند.

این بار ، این یک کلاهبرداری دیگر برای استخراج Dogecoin است که بیش از 1500 نفر از پول به دست آمده خود فریب می خورند.

دادستانی عمومی حومه حومه Küçükçekmece تحقیق درباره این کلاهبرداری را آغاز کرده و تلاش می کند تا تورگوت و 11 همکار آنها را پیدا کند. مقامات همچنین به تورگوت و شریک آنها “گیزم N.” دستور داده اند. از سفر به خارج از کشور