منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کفش‌هایی با تم سولانا: در اینجا نحوه‌ی داشتن یک جفت وجود دارد

کفش‌هایی با تم سولانا: در اینجا نحوه‌ی داشتن یک جفت وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اکوسیستم محبوب Solana اخیراً با Blanksoles همکاری کرده است تا یک جفت کفش ترد با تم Solana را عرضه کند که اینترنت را طوفان کرده است. طبق اطلاعیه ای که در توییتر سولاناسپیس این همکاری منجر به انتشار یک نسخه کفش ورزشی محدود شده است که علاقه قابل توجهی را در بین علاقه مندان به کفش های کتانی و رمزنگاری برانگیخته است.

اکثر طرفداران سولانا با ستایش قابل توجهی از طراحی کفش، با هیجان توییت می کنند. طرفداران سولانا به دنبال راه‌های مختلفی برای دستیابی به این نسخه محدود هستند، اگرچه مشخص نیست که چگونه می‌توان آن را پیدا کرد. بر اساس این توییت، کفش‌های با تم سولانا تنها به ۲۵۰ تکه محدود شده‌اند و پس از خرید، یک NFT همراه دارند.

مشارکت سولانا با Blanksoles

sol برجسته شده است
کفش با تم سولانا

Blanksoles یک شرکت کفش ورزشی غیرمتمرکز است که در سال 2021 تاسیس شد و هدف آن واقعی کردن تجربه NFT با مقدار کافی لمس فیزیکی است. این شرکت کفش ورزشی با Solana spaces برای انتشار نسخه محدود کفش‌های ورزشی با مضمون Solana همکاری کرد که به کاربران امکان دسترسی انحصاری به ترکیبی از تجربیات فیزیکی مجازی و واقعی با محصولات موجود در فضای NFT خود را می‌دهد.

این پلتفرم رکورد قابل توجهی در فضای NFT دارد، زیرا قبلاً با پادشاهان ساکرامنتو برای مجموعه نسبتاً محبوب آنها “Lid back lions NFT” شریک شده بود. پس از مشارکت آنها با Solana Spaces، این کفش‌های ورزشی فیزیکی برای خرید در فروشگاه همراه با یک ایردراپ NFT از رندر دیجیتال آن در دسترس قرار می‌گیرند. در اینجا یک پست توییتر از یکی از مشتریانی است که کفش کتانی با تم سولانا را خریداری کرده است که اینترنت را طوفان کرده است.

این مشارکت گام مهمی برای توسعه Web3 است و تیم می گوید که این یک پله برای پیشرفت های هیجان انگیز بیشتر در فضا است. هدف از NFT airdrop پس از هر خرید، ایجاد یک سیستم عضویت است که در آینده چندین تجربه هیجان انگیز را برای خریداران کفش کتانی فراهم می کند. اگرچه جزئیات زیادی در مورد نقشه راه این پروژه منتشر نشده است، تیم اعلام کرد که آنها در حال کار بر روی یک حرکت حساب شده برای مشارکت با خرده فروشان بزرگتر در اروپا هستند که دیدگاه و علاقه آنها به Web3 را دارند.

یک جفت می خواهید؟ در اینجا نحوه بدست آوردن یکی آمده است

تهیه یک جفت کفش ورزشی با نسخه محدود اغلب یک کار دشوار است. برای این کفش‌های کتانی با تم سولانا، تفاوتی ندارد. کفش ها در حال حاضر برای خرید مستقیم از فروشگاه Solana Spaces در هادسون یاردز در دسترس هستند.

با این حال، اگر دوست دارید قمار کنید، می‌توانید با توییت فضای سولانا در توییتر تعامل کنید تا شانس برنده شدن یک جفت رایگان را داشته باشید. با توجه به توییت آنها، آنها ممکن است یک یا دو نفر از کسانی را که با این توییت تعامل دارند انتخاب کنند و یک جفت کفش با تم سولانا را بفرستند، زیرا آنها “خوشحالی” دارند.

نتیجه

سولانا گام های قابل توجهی در تقویت اکوسیستم خود برداشته است که شاهد آن رشد آشکار قیمت توکن SOL است. شراکت ترد کفش کتانی همچنین علاقه بیشتری را در فضای وب 3 برانگیخته است و دوستداران کفش ورزشی، عاشقان بلاک چین و مهمتر از همه، علاقه مندان به سولانا را گرد هم آورده است.