منو سایت

کریپتو سلسیوس چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شبکه سلسیوس یک پلت‌فرم وام‌دهی تنظیم‌شده و مورد تأیید SEC است که به مشتریان این امکان را می‌دهد تا سود سپرده‌های رمزنگاری خود را کسب کنند یا وام‌های دارای وثیقه رمزنگاری دریافت کنند. یکشنبه شب، سلسیوس، یکی از برترین وام دهندگان ارزهای دیجیتال ارسال شده که «تمام برداشت‌ها، مبادله‌ها و نقل و انتقالات بین حساب‌ها را متوقف می‌کرد». شایان ذکر است که در حال حاضر پایگاه مشتری 1.7 میلیون نفری دارد.

درجه سانتیگراد برداشت را متوقف می کند

«امروز به شما اطلاع می‌دهیم که سلسیوس تمام برداشت‌ها، سوآپ‌ها و نقل و انتقالات بین حساب‌ها را به دلیل شرایط غیرعادی بازار به حالت تعلیق در می‌آورد.» سلسیوس در پستی در وب‌سایت خود در روز یکشنبه گفت: «ما امروز این حرکت را انجام می‌دهیم تا سلسیوس را در موقعیت قوی‌تری قرار دهیم تا به تعهدات خروج خود در طول زمان عمل کند.»

کریپتو 1 سلسیوس چیست؟

سلسیوس، می‌گوید که سرمایه‌گذاران آن شامل ناشر استیبل کوین تتر اینترنشنال، شرکت سهام رشد WestCap Group و صندوق بازنشستگی کانادایی Caisse de Dépôt et Placement du Québec هستند.

“هدف اول ما این است که در راستای منافع جامعه خود عمل کنیم.” ما بخشی را در شرایط استفاده خود راه‌اندازی کرده‌ایم که به این فرآیند اجازه می‌دهد تا به این تعهد احترام بگذاریم و با استراتژی مدیریت ریسک ما مطابقت داشته باشد. درجه سانتیگراد دارایی‌های فوق‌العاده‌ای دارد و ما سخت تلاش می‌کنیم تا به مسئولیت‌های خود عمل کنیم.»

شبکه Crypto Celsius

بازدهی زیاد شبکه سلسیوس، پیوندهای آن با استیبل کوین ورشکسته Terra و ذخایر آن همگی زیر سوال رفته اند. دارایی های شبکه آن در ماه مه 12 میلیارد دلار ارزش داشت که از 24 میلیارد دلار در دسامبر 2021 کمتر بود. طبق گزارش فایننشال تایمز، یک میلیارد دلار بین مارس و می از سیستم خارج شد.

کالین وو، نویسنده رمزارز، که توسط رسیدگی @WuBlockchain در توییتر پست کرد که درجه سانتیگراد در سه روز گذشته حدود 104000 ETH به FTX منتقل کرده است که تقریباً 50000 ETH امروز، 12000 ETH دیروز و 42000 ETH در روز قبل از دیروز است. علاوه بر این، طبق این پست، امروز حدود 9500 WBTC به FTX منتقل شد.

در هفته های اخیر، مدیر عامل شبکه سلسیوس، الکس ماشینسکی، تلاش کرده است تا مشتریان را با بیان اینکه آنها می توانند در هر زمان که بخواهند دارایی های خود را برداشت کنند و شک و تردیدها را مورد سوال قرار دهند، اطمینان دهد. به گفته این شرکت، مشتریانی که دارایی ها را به حساب های درجه سانتیگراد منتقل کنند و تا 180 روز در مشاغل کمکی کار کنند، پاداش دریافت خواهند کرد.

این شرکت به تازگی پس از بازداشت یارون شالم، مدیر مالی سابق خود توسط مقامات اسرائیلی در سال 2021، مدیر مالی خود را جایگزین کرد. در نتیجه، پس از انتشار این خبر، قیمت توکن CEL سلسیوس بیش از 50 درصد کاهش یافت.

این شرکت همچنین باید با مشکلات نظارتی مانند نامه‌های توقف و توقف از سوی سازمان‌های مجری قانون مقابله کند.