منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کریپتوکارنسی: برخی از سوالات گوگل در سال 2022

کریپتوکارنسی: برخی از سوالات گوگل در سال 2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ارزهای دیجیتال یکی از محبوب ترین کالاها در بازار باقی مانده است. علاقه سرمایه گذاران به این کالا به دلیل نوسانات اخیر در بازار آن افزایش یافته است. کاهش ارزش بازار کریپتو به دلیل رکود جهانی ناشی از درگیری روسیه و اوکراین است. با شدت گرفتن جنگ، ارزش کریپتو به طور ناگهانی کاهش یافت و باعث ضرر میلیاردها دلاری شد.

از آن زمان تاکنون، با ادامه نوسانات، بهبود چندانی در بازار مشاهده نشده است. سرمایه گذاران نیز به دلیل احتمال تغییرات سریع، نسبت به سرمایه گذاری خود احساس ناامنی می کنند. این وضعیت باعث شده است که مردم به جستجوی رمزارز در گوگل بپردازند.

در اینجا مروری کوتاه بر برخی از پرطرفدارترین پرس و جوهای گوگل در مورد ارزهای دیجیتال و پاسخ های آنها است.

افزایش علاقه به ارزهای دیجیتال

علاقه روزافزون به کریپتو تاثیرات متعددی را به بازار وارد کرده است. اینها شامل سرمایه گذاران جدید، کسانی که در جستجوی رمزارز هستند و کسانی که قصد سرمایه گذاری در کریپتو را دارند می باشد. در حالی که کریپتو هنوز رونقی در سود نداشته است، اما شاهد رونق در افراد علاقه مند بوده است. این افراد با وجود احتمال ضرر، احتمالاً در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.

اکثر آنها در مرحله اولیه آموزش خود در مورد کریپتو و نحوه عملکرد آن هستند. بسیاری از این کاربران نام بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین و غیره را به دلیل ذکر مداوم آنها در عناوین اخبار و اخبار شنیده اند. اما آنها به وضوح در مورد آن نمی دانند. به محض اینکه خودشان را بشناسند، احتمالاً آنها را به بازار خواهد آورد.

برخی از سوالاتی که بیشتر در گوگل در مورد ارز دیجیتال مطرح شده است

کاربران سوالات مختلفی در مورد ارز دیجیتال از گوگل پرسیده اند. برخی از آنها به شرح زیر آورده شده است.

رمزارز چیست؟

رایج ترین سوال جستجوگران در گوگل در مورد ارز دیجیتال است. حجم جستجوی جهانی این سوال 256000 است. سوال مذکور پنج برابر بیشتر از سایر سوالات مطرح شده است.

پاسخ به این سوال یک سیستم مالی جایگزین است که خدمات بدون اعتماد را در یک سیستم غیرمتمرکز ارائه می دهد. کریپتو یک ارز دیجیتال است که تراکنش‌های آن در یک سیستم بلاک چین غیرمتمرکز تأیید و مدیریت می‌شوند. صدها ارز دیجیتال در بازار وجود دارد.

کریپتو چیست؟

سوال دیگر تکرار سوال برتر است. همین سوال را با عبارات کمی متفاوت می پرسد. GV این سوال حدود 54000 است و نشان می دهد که جستجوگران چقدر علاقه مند به دانستن کریپتو هستند.

چگونه روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

کسانی که جستجوی مقدماتی در مورد ارز دیجیتال انجام داده‌اند، به جستجوی دقیق‌تر می‌روند. در این پرس و جو، کاربران در مورد چگونگی سرمایه گذاری در کالای مذکور سوال می کنند. GV این سوال حدود 44000 است و نشان می دهد که اکثر کاربران پس از مطالعه اصول اولیه در مورد کریپتو به جستجوی خود ادامه می دهند.

پاسخ به این سوال بسیار ساده است. کاربران باید یک کارگزار یا یک صرافی رمزنگاری را انتخاب کنند. پس از تکمیل این کار، می توانند حساب کاربری خود را ایجاد کرده و آن را تأیید کنند. پس از تأیید حساب خود، آنها باید پول نقد برای سرمایه گذاری واریز کنند. مرحله بعدی قرار دادن سفارش ارز دیجیتال است. همانطور که سفارش داده می شود، صرافی یک روش ذخیره سازی را می خواهد که می تواند یک کیف پول باشد. بنابراین، فرآیند سرمایه گذاری رمزنگاری کامل شده است.

استخراج کریپتو چیست؟

یکی از محبوب ترین پرس و جوها در مورد کریپتو استخراج است. سوال مذکور رتبه چهارم را با حجم 37000 به خود اختصاص داده است. سوال ذکر شده علاقه به یادگیری عمیق در مورد کریپتو را نشان می دهد.

پاسخ به این سوال اعتبار سنجی تراکنش های رمزنگاری است که در صورتی می توان آن را تکمیل کرد که اعتبار سنجی تراکنش را پردازش کرده و آن را قانونی علامت گذاری کند. بنابراین، تراکنش در دفتر کل بلاک چین ثبت می شود. رایانه‌هایی که در سرتاسر جهان تراکنش‌ها را تأیید می‌کنند، ماینر نامیده می‌شوند و فرآیند استخراج نامیده می‌شود.

چرا کریپتو در حال سقوط است؟

یکی از مهمترین تأثیرات کاهش ارزش کریپتو، جستجوهای مربوط به سقوط بازار است. بازار نزولی میلیاردها دلار را از بازار پاک کرد. داده های گوگل نشان می دهد که سوال در مورد سقوط بازار دارای حجم 33000 است.

دلایل مختلفی برای سقوط بازار کریپتو وجود دارد. دلیل اصلی آن وضعیت ناپایدار ژئوپلیتیکی است، در حالی که افزایش مشکلات اقتصادی نیز عامل اصلی آن است. سایر موارد شامل افزایش تورم ایالات متحده، نرخ بهره و غیره است.

نتیجه

افزایش بی ثباتی بازار کریپتو در جهان، کریپتو را به منصه ظهور رسانده است. داده های اخیر در مورد جستجوهای گوگل نشان می دهد که کاربران به طور فزاینده ای در مورد رمزارز جستجو کرده اند. آنها می خواهند بدانند که چیست، چگونه تغییراتی را دیده است، چگونه کار می کند، و دلایل سقوط آن. انتقال تدریجی سوالات نشان می دهد که ارز دیجیتال ممکن است شاهد افزایش سرمایه گذاری باشد.