منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کره جنوبی مالیات کریپتو را تا سال 2025 به تعویق انداخت

کره جنوبی مالیات کریپتو را تا سال 2025 به تعویق انداخت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کره جنوبی اعلام کرده است که وضع مالیات کریپتو پیشنهادی خود را بر عموم مردم تغییر داده است. بر اساس این اعلامیه، وضع مالیات کریپتو جدید در سال 2025 آغاز خواهد شد. این پیشنهاد جدید با دیدگاه رئیس جمهور کره جنوبی، یون سوک یول مطابقت دارد. به گفته رئیس جمهور، وضع مالیات از معامله گران رمزارز در کشور چیزی نیست که باید روی آن تمرکز کرد، زیرا بعداً خواهد آمد.

تحلیلگران نسبت به دلایل این تعویق محتاط هستند

رئیس جمهور کره جنوبی اشاره کرد که این کشور بر ایجاد زیرساخت بهتر برای معامله گران ارزهای دیجیتال و بازار متمرکز است. پس از تحقق این امر، این کشور اکنون بر روی نحوه اخذ مالیات از بازار ارزهای دیجیتال تمرکز خواهد کرد. در ابتدا، دولت کره جنوبی پس از اعلام این خبر، تحلیلگران در سراسر کشور در مورد برخی از دلایل عمده ای صحبت کردند که چرا دولت کره جنوبی به تغییر زمان برای وضع مالیات بر دارایی ها ادامه می دهد.

در حالی که برخی معتقدند دولت آماده نیست، برخی دیگر احساس می کنند برای نهایی کردن جزئیات مالیات به زمان بیشتری نیاز دارند. قابل ذکر است که این تعویق سومین باری است که دولت تصمیم می گیرد مالیات وضع نکند. در همین حال، این به تعویق افتادن فعلی باعث می شود که مالیات ها برای دو سال دیگر قبل از اینکه به طور بالقوه بر معامله گران و دارایی ها تحمیل شود، تغییر کند.

کره جنوبی به دنبال اصلاح صنعت کریپتو است

کره جنوبی همچنین در حال کار بر روی اصلاحات در بخش کریپتو است و این کشور به دنبال بهبود صنعت است. پس از انجام این اصلاحات، مالیات کریپتو در زمان تعیین شده معرفی خواهد شد. طبق تقسیم بندی قبلی مالیات کریپتو، تنها معامله گرانی که بیش از 1900 دلار در پایان هر سال معامله می کنند، وظیفه پرداخت مالیات اخذ شده را خواهند داشت.

با این حال، بازرگانان هنوز به طور کامل این مالیات را نمی پذیرند زیرا اکثریت احساس می کنند مالیات بر آنها کمی سخت است. این به این دلیل است که این کشور یکی از سنگرهای این بخش است و اکثر ساکنان آن از رمزنگاری استفاده می کنند. به غیر از تجارت دارایی های دیجیتال، دیگران از این دارایی در فعالیت های روزانه خود استفاده می کنند. همچنین نگرانی‌هایی وجود دارد که این حرکت می‌تواند بر معامله‌گران کوچک‌مقیاس تأثیر منفی بگذارد، زیرا در صورت دریافت مالیات 20 درصدی، نمی‌توانند سود مورد انتظار را جبران کنند.