منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کره جنوبی قرار است با قوانین جدید بر روی متاورس تمرکز کند

کره جنوبی قرار است با قوانین جدید بر روی متاورس تمرکز کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کره جنوبی اعلام کرده است که دیگر قوانینی را وضع نخواهد کرد که فعالیت های بازی متاورس را در این کشور خفه کند. این کشور در چند سال گذشته در حال بررسی وضع قوانینی است که بازی های سنتی در این بخش را پوشش می دهد. طبق به‌روزرسانی جدید، این کشور اعلام کرده است که چارچوب قانونی جدیدی را تدوین خواهد کرد که به تنهایی فعالیت‌های این بخش را هدایت می‌کند.

این کشور می خواهد از فناوری های جدید حمایت کند

کره جنوبی در چند سال گذشته تلاش ها را برای تبدیل اکوسیستم متاورس خود به یکی از بهترین ها انجام داده است. یکی از این اقدامات، 200 میلیون دلار اخیر جمع آوری شده برای ایجاد یک متاورس متعلق به کشور است. این سرمایه گذاری نشان دهنده جدیت کشور در تلاش برای پذیرش بیشتر متاورس است.

پس از این سرمایه گذاری، وزارت علوم در کشور خاطرنشان کرد که استفاده از مقررات به قدمت زمان در اکوسیستم جدید به دنبال عقب نشینی آن است. در طی جلسه ای، نهاد مسئول این مقررات به مقامات بالای کشور در مورد اعمال قوانین قدیمی در مورد خدمات جدید هشدار داد. اکثر آنها استدلال می کردند که این می تواند منجر به عذاب برای این سرویس شود زیرا اکثر شرکت کنندگان انگیزه ای برای پیوستن به آن ندارند.

کره جنوبی همچنان در ترافورمز است

اگرچه به‌روزرسانی جدید به این معنی است که قانون جدیدی برای متاورس ایجاد می‌شود، برخی از جناح‌ها هنوز فکر می‌کنند که باید به عنوان یک بازی ویدیویی تنظیم شود. با این حال، استدلال‌های دیگر ادعا کرده‌اند که خدمات جدید، از جمله وب‌سایت‌های استریم Metaverse و OTT، باید توسط مقررات جدید محافظت شوند. در رابطه با مقررات در متاورس، آژانس در مورد بلوکی که می تواند برای رشد صنعت بر اساس مبنای قانونی و نهادی ایجاد کند صحبت کرد.

در ابتدای این ماه، اتفاق نظر وجود داشت که قانون جدیدی بر اساس متاورس وجود داشته باشد که بر اکوسیستم Web3 نیز حاکم خواهد بود. اگرچه کره جنوبی فعالانه از فناوری های جدید حمایت می کند، اما همچنان به سرکوب مدیران ارشد Terra ادامه داده است. دولت مدعی شد که مدیران شرکت از احتمال از دست دادن وجوه مطلع بوده و از توضیح دقیق به سرمایه گذاران خودداری کردند. با این کار گذرنامه‌های موسس در کنار برخی از مدیران ارشد ضبط شده است.