منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کدام صرافی ارز دیجیتال برای معامله گران آمریکای شمالی بهترین است؟

کدام صرافی ارز دیجیتال برای معامله گران آمریکای شمالی بهترین است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

انتخاب صرافی ارز دیجیتال مناسب در سال 2020

کدام صرافی ارز دیجیتال برای معامله گران آمریکای شمالی بهترین است؟  1

از زمان آغاز به کار، ارز دیجیتال تأثیر قابل توجهی بر صحنه مالی داشته است. این صنعت هنوز در حال تکامل است که پتانسیل ایجاد نوآوری های جدید در فضا را دارد. علیرغم رشد سریع این بخش در چنین مدت زمان کوتاهی، نیاز به یک پلتفرم “تجمیع” وجود دارد که در آن سرمایه گذاران بتوانند دارایی های رمزنگاری شده را بخرند، بفروشند، سرمایه گذاری کنند و معامله کنند.

با این حال، اکثر صرافی‌های رمزنگاری که به عنوان پلتفرم مرکزی در نظر گرفته شده‌اند، تجربیات کاربری پیچیده‌ای با ابزارها و رابط‌های پیچیده معاملاتی دارند، که حرکت پلت فرم را برای تازه واردان و حتی سرمایه‌گذاران با تجربه دشوار می‌کند.

صرافی‌های ارزهای دیجیتال قرار است دروازه ورود تازه واردان به دنیای ارزهای دیجیتال باشد، اما بازار در درجه اول پیچیده است و درک نحوه استفاده از رابط‌ها و ابزارهای معاملاتی آنها را دشوار می‌کند.

نیاز به یک پلتفرم معتبر و قابل دسترس وجود دارد که بتواند به عنوان درگاهی برای سرمایه گذاران برای حرکت در بازارهای ارزهای دیجیتال عمل کند.

موانع نظارتی پیش روی صنعت مبادلات رمزنگاری در آمریکای شمالی

هنگام تلاش برای ثبت نام برای یک پلتفرم ارزهای دیجیتال در آمریکای شمالی، کاربران کریپتو با تعدادی چالش مواجه می شوند. اگرچه صدها صرافی رمزنگاری برای انتخاب وجود دارد، اکثر این پلتفرم‌ها بدون مجوز کار می‌کنند و کاربران را در معرض خطر از دست دادن پول خود قرار می‌دهند.

کاربران آمریکای شمالی باید با یک صرافی ارز دیجیتال با رتبه برتر که دارای مجوز نظارتی، رابط کاربری آسان و ابزارهای معاملاتی ساده است، حساب باز کنند. در این مقاله، ما به صرافی‌های ارزهای دیجیتال با رتبه برتر در آمریکای شمالی بر اساس معیارهایی مانند تجربه کاربر، نگهداری مقررات و پشتیبانی بازار و همچنین نحوه یافتن بهترین مورد برای شما خواهیم پرداخت.

بهترین صرافی رمزنگاری در آمریکای شمالی

MEXC

صرافی رمزارز باید ایمن، کاربرپسند و دارای هزینه تراکنش پایین باشد. MEXC نمونه ای از صرافی ارزهای دیجیتال است که شامل عوامل کلیدی تشکیل دهنده صرافی ایده آل ارز دیجیتال است.

MEXC یک پلتفرم تجارت دارایی دیجیتال با بیش از 7 میلیون کاربر و حجم معاملات روزانه تا 4 میلیارد دلار است. پلتفرم MEXC دارای مجوز و موقعیت خوبی در بازار آمریکای شمالی است تا خدمات ارز دیجیتال را به کاربران تمام منطقه ارائه دهد. این پلتفرم در بازار به عنوان یک ارائه دهنده یکپارچه خدمات CEX، از جمله نقطه، مارجین، ETF های اهرمی، معاملات مشتقات و سهام قرار گرفته است.

پلتفرم MEXC محتوای آموزشی را برای کاربران جدید ایجاد کرده است که نحوه استفاده و هدایت صرافی ارزهای دیجیتال را توضیح می دهد. محتوای طراحی شده برای معامله گران با تجربه به گونه ای است که حجم معاملات را تشویق می کند و تجربیات VIP را برای نهنگ های هر جامعه فراهم می کند. پلتفرم MEXC کمپین های تبلیغاتی را با جوایز بلیت های بزرگ مانند تسلا3 و فورد فیوژن امسال سازماندهی می کند.

MEXC بیش از 1400 توکن را فهرست کرده است و یکی از صرافی هایی است که بیشترین جفت معامله را دارد و این پلتفرم همیشه آلت کوین های محبوب را در اسرع وقت فهرست می کند. توکن MX کل اکوسیستم MEXC را نیرو می دهد. از سال 2021، ارزش توکن MX بیش از 20 برابر افزایش یافته است و از دوره های خرس ارز دیجیتال جان سالم به در برده است. برای تشویق کاربران به استفاده از عملکرد توکن MEXC، این پلتفرم یک طرح پاداش برای دارندگان توکن MEXC ایجاد کرد.

MEXC سریع‌ترین پلتفرم ثبت‌نام در صنعت در مقایسه با سایر پلتفرم‌های صرافی با رتبه برتر است. این پلتفرم همچنین بیشترین موجودی را دارد و بیشترین گزینه خدمات را به معامله گران ارائه می دهد. پلتفرم دارایی های دیجیتال کمترین کارمزد معاملاتی را دارد و به دلیل عاری از رسوایی، بدون هک و داشتن امتیاز شهرت عالی شناخته شده است.

هر کاربر MEXC به موجودی‌های آلتکوین بزرگ و توکن‌های کم حجم خود دسترسی دارد و به آن‌ها اجازه می‌دهد «مهتاب» بعدی را در بازارهای رمزنگاری پیدا کنند. کاربران در پلتفرم MEXC می‌توانند از رابط کاربرپسند، موجودی‌های بزرگ و محتوای آموزشی استفاده کنند و در جستجوی آزادی واقعی ثروت، بازارهای ارزهای دیجیتال را کشف کنند.

Binance.Crypto Exchange

Binance.US بازوی آمریکایی Binance.com، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات است. به دلیل کارمزد پایین تراکنش، توجه سرمایه گذاران آمریکای شمالی را به خود جلب کرده است. Binance.US بیش از 65 ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. این پلتفرم همچنین ویژگی «خرید و فروش» را ایجاد کرده است تا به کاربران جدید ارزهای دیجیتال کمک کند تا در بازارها حرکت کنند. سرمایه گذاران باتجربه همچنین می توانند از ابزارهای معاملاتی پیشرفته برای تصمیم گیری آگاهانه سرمایه گذاری استفاده کنند.

کوین بیس

کوین بیس، یکی از بزرگترین پلتفرم های ارزهای دیجیتال، در سال 2012 تاسیس شد و اکنون تعداد زیادی ارز دیجیتال پشتیبانی شده و همچنین سطح بالایی از امنیت را به کاربران خود ارائه می دهد. این پلتفرم به عنوان یکی از کاربرپسندترین پلتفرم ها در نظر گرفته می شود. در درجه اول معامله گران جدیدی را هدف قرار می دهد که تجربه کمی در تجارت ارزهای دیجیتال دارند و فرصتی را برای آنها فراهم می کند.

صرافی‌های ارزهای دیجیتال در آمریکای شمالی همیشه باید قبل از اینکه بتوانند به طور کامل فعالیت کنند، تنظیم شوند. برای جلوگیری از قربانی شدن “کلاهبرداری”، کاربران رمزارز آمریکای شمالی باید چک لیستی از عوامل کلیدی را قبل از افتتاح حساب در یک صرافی ارز دیجیتال داشته باشند.

نتیجه 

هنگام معامله ارزهای رمزنگاری شده، صرافی های زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما توجه به این نکته مهم است که همه صرافی ها برای همه کاربران مناسب نیستند. مقررات و الزامات کریپتو بر اساس منطقه متفاوت است و کاربران باید مواردی را که به بهترین وجه با نیازهای رمزنگاری آنها مطابقت دارند شناسایی کنند. پلتفرم‌های مبتکرانه ارزهای دیجیتال مانند MEXC در حال ایجاد سابقه‌ای برای نحوه ارائه بهترین خدمات رمزنگاری متناسب با نیازهای هر منطقه از جمله آمریکای شمالی هستند.