منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کانادا شرکت تحت حمایت CAD222B را برای خدمات نگهداری بیت کوین تایید می کند

کانادا شرکت تحت حمایت CAD222B را برای خدمات نگهداری بیت کوین تایید می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • رگولاتور کانادایی، سازمان تنظیم مقررات صنعت سرمایه گذاری (IIROC)، اولین سرویس نگهداری بیت کوین (BTC) این کشور را تایید کرده است.
  • Fidelity Clearing Canada (FCC) دیروز نظر رگولاتور را دریافت کرد. سرمایه گذاران نهادی را هدف قرار می دهد.

کانادا درخواست یک شرکت با پشتوانه 222 میلیارد دلار کانادا را برای ارائه خدمات فروش و نگهداری بیت کوین تایید کرده است. درخواست FCC IROC کانادا که این سرویس را برای اولین بار در این کشور ارائه می کند.

این خبر برای سرمایه گذاران کانادایی تسکین خواهد بود. قبلاً آنها باید خدمات را در خارج از کانادا جستجو می کردند. اکثر آنها این کار را از طرف متولیان بیت کوین فعال در ایالات متحده انجام می دهند. اما اکنون آنها می توانند مستقیماً از طریق یک شرکت محلی سرمایه گذاری کنند.

FCC با محصول جدید سرمایه گذاران نهادی را هدف قرار خواهد داد. در این میان، صندوق‌های بازنشستگی و مدیران دارایی‌ها به دنبال جذب آن هستند. سایرین صندوق‌های سرمایه‌گذاری متقابل و ETFهایی هستند که در بیت‌کوین سود دارند.

این توسعه باعث ایجاد هیجان در کانادا شده است. کارشناسان اکنون بر این باورند که تایید FCC فضا را برای ورود بازیگران نهادی بیشتری باز می کند.

اسکات مکنزی، رئیس FCC، به همان اندازه از این تایید هیجان زده است. آقای مکنزی این تایید را “توسعه بسیار هیجان انگیز” برای FCC، مشتریانش و سرمایه گذاران نهادی در کانادا نامید.

او اضافه کرد که تقاضا برای محصولات سرمایه گذاری ارز دیجیتال افزایش یافته است. علاوه بر این، بازیگران نهادی به دنبال سرمایه‌گذاری روی آنها از طریق پلتفرم‌های مجاز بودند، و از نظر او، FCC همان پلتفرم بود.

امتیازی برای سرمایه گذاران شرکتی در کانادا

مکنزی بر هیجان FCC از ارائه محصول جدید به بازار کانادا تاکید کرد. مکنزی همچنین اظهار داشت که آنها از تجربه و دانش غنی خود برای غنی سازی تجربه سرمایه گذاران خود استفاده خواهند کرد.

خدمات نگهداری BTC FCC برای سرمایه گذاران کانادایی یک موهبت خواهد بود. اول، آنها را در معرض نوآوری های پیشرفته قرار می دهد. FCC آن را با استفاده از فناوری Blockchain (BC) و استانداردهای بالا در سایر سیستم عامل های خود توسعه داده است.

ثانیا، آنها از تخصص FCC در BC و مدیریت دارایی دیجیتال بهره مند خواهند شد. از سال 2014، شرکت مادر این شرکت Fidelity Investments مسیر سرمایه گذاری در حوزه رمزنگاری را آغاز کرده است.

در نهایت، سرمایه‌گذاران می‌توانند از مزیت FCC، یک تجارت کریپتو و راه‌حل نگهبانی با نظارت داخلی بهره ببرند. مزیت FCC دسترسی آنها را به تجارت و خدمات نگهداری بیت کوین آسان می کند.

سرمایه گذاری شرکت ها در ارزهای دیجیتال در حال افزایش است

تایید FCC در پس زمینه افزایش علاقه نهادی به سرمایه گذاری های BTC صورت می گیرد. اخیرا CoinShares گزارش این اطلاعات را تایید می کند. این نشان می دهد که بازیگران نهادی بر جریان سرمایه ورودی به سرمایه گذاری های بیت کوین تسلط دارند.

همچنین به دنبال اجرای چشمگیر اخیر BTC است. در یک نقطه، کینگ سکه به ATH بیش از 68000 دلار رسید. همچنین ورودی های بیش از 90 میلیون دلار را ثبت کرده است، در حالی که دارایی های تحت مدیریت آن به بیش از 56 میلیارد دلار رسیده است.

FCC نیز زمان را تلف نمی کند. این شرکت به دنبال مجوز برای دو صندوق مبتنی بر BTC است. یکی صندوق ETF بیت کوین و دیگری صندوق سرمایه گذاری مشترک با پشتوانه بیت کوین است. در صورت تایید، ETF از پلتفرم خدمات نگهبانی شرکت استفاده خواهد کرد.

از زمانی که اولین ETF های بیت کوین در ماه فوریه ارائه شد، ETF های دارای پشتوانه رمزنگاری در حال افزایش بوده اند. امروزه بیش از 40 محصول از این قبیل فقط در ایالات متحده در انتظار تأییدیه های نظارتی هستند.

پلتفرم جدید FCC نشانه ورود این شرکت به سرمایه گذاری BTC است. با این حال، شرکت مادر آن Fidelity Investments Inc با این فضا غریبه نیست. از سال 2018 همین خدمات را به مشتریان آمریکایی خود ارائه می دهد.

Fidelity Digital Assets نه تنها حضانت بیت کوین بلکه خدمات مبادله ای را نیز به سرمایه گذاران شرکت های آمریکایی ارائه می دهد.