منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کالین پلات ، علاقه مند به ارزهای دیجیتال ، آینده NFT ها را پیش بینی می کند و قصد دارد نسخه های خود را ایجاد کند

کالین پلات ، علاقه مند به ارزهای دیجیتال ، آینده NFT ها را پیش بینی می کند و قصد دارد نسخه های خود را ایجاد کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • صنعت توکن غیرقابل تغییر مخاطبان بیشتری را به خود جلب کرده است.
  • کالین پلات ، سرمایه گذار Unifty ، نتیجه می گیرد که او در حال ساخت آینده توکن های غیرقابل تعویض است.
  • از آنجا که صنعت NFT تبدیل به یک صنعت چند میلیارد دلاری محبوب شده است ، کالین پلات نسخه خود را از آینده NFT ها پیش بینی کرد.

محبوبیت NFT ها در صنعت بلاکچین به عنوان یکی از بزرگترین برنامه های شبکه های رمزنگاری مانند Ethereum و Theta Networks شامل NFT ها شده است. مشارکت های اخیر در صنعت ، همراه با افزایش مشارکت افراد مشهوری مانند کتی پری ، آینده NFT ها را بسیار روشن کرده است.

موسس Unifty Colin Platt با پیش بینی این صنعت مدعی شده است که او در حال ساخت آینده NFT ها در Unifty است. به گفته کالین پلات ، Unifty ساخت و توزیع ارزهای رمزنگاری شده را برای مردم و هنرمندان و همچنین شرکت ها آسان می کند و پذیرش گسترده را تسهیل می کند.

کالین پلات در مورد مشارکت خود در صنعت NFT

در حالی که بنیانگذار Unifty میزان برنامه های خود را فاش کرده است ، او مدعی است که این سازمان با هشت شبکه بلاک چین عظیم کار کرده است و به منظور افزایش تعداد کاربران ، به افزایش شبکه ها ادامه خواهد داد.

به گفته مدیرعامل Unifty ، این سازمان در حال مطالعه افزایش علایق مردم در NFT ها است. او ادعا می کند که افراد زیادی هستند که به دنبال کشف صنعت NFT و ایجاد توکن های خود هستند.

مدیرعامل فعلی و مدیر ارشد Unifty گفته است که او روی آینده ای کار می کند که هنرمندان وب سایت های خود را برای میزبانی NFT های خود خواهند داشت. هدف او کمک به محصولات Unifty تا حد امکان به تعداد بیشتری از مردم است تا از پتانسیل NFT ها و موارد استفاده گسترده از این نشانه ها استفاده کند.