منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کالیفرنیا ممنوعیت طولانی مدت کمک های مالی کمپین Crypto را از طریق FPPC-2022 لغو می کند

کالیفرنیا ممنوعیت طولانی مدت کمک های مالی کمپین Crypto را از طریق FPPC-2022 لغو می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مه در تراکنش های طولانی مدت ارز دیجیتال ساکرامنتو-کالیفرنیا برای کمک های مالی کمپین برطرف شده است. FPPS ممنوعیت اعمال شده در سپتامبر 2018 برای کمک های مالی کمپین ارزهای دیجیتال در ژوئیه 2022 در مورد برخی شرایط را لغو کرد. این خبر در واقع برای کمپین‌ها و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال در ایالات متحده تسکین داد، زیرا 27 میلیون نفر در ایالات متحده به طور فعال با ارزهای دیجیتال معامله می‌کنند.

قانون جدید نشان می‌دهد که نامزدهای محلی و ایالتی کالیفرنیا از این پس اجازه پذیرش کمک‌های مالی کمپین را در قالب ارزهای دیجیتال خواهند داشت. کالیفرنیا و 9 ایالت دیگر تحت صلاحیت آن بیش از حد انتظار مردم با این ممنوعیت مواجه شدند.

شرایط دویدن برای بالابر پس از ممنوعیت

روز پنجشنبه، کمیسیون رویه‌های سیاسی منصفانه به قوانین جدید برای تراکنش‌های ارزهای دیجیتال، در این مورد، بیت‌کوین رأی داد. FPPC پس از باز نگه داشتن موضوع برای بررسی عمومی در ماه می، مجموعه جدیدی از قوانین را اعمال می کند. پس از یک بحث طولانی، لغو ممنوعیت اهدایی در کالیفرنیا مورد پذیرش قرار گرفت.

قوانین جدید، با توجه به حوزه قضایی. بیان کنید که تا زمانی که تراکنش های رمزنگاری بلافاصله پس از دریافت به دلار آمریکا تبدیل شوند، مشارکت های سیاسی قابل انجام است. این تراکنش ها باید از طریق USDT (وزارت خزانه داری ایالات متحده، که وزارت خزانه داری و دارایی دولت فدرال است) انجام شود و پذیرفته شود.

یک «پردازنده ارز دیجیتال» ثبت شده که تمام اطلاعات لازم اهداکنندگان مانند آدرس، نام و حرفه را در اختیار دارد، باید تراکنش را به نامزد برای شفافیت انجام دهد. نامزدهای کمپین فدرال قبلاً مجاز به پذیرش کمک های ارز دیجیتال هستند، بنابراین این قوانین و مشخصات در مورد آنها اعمال نمی شود.

چگونه کمک‌های ارز دیجیتال بر کمپین‌های محلی تأثیر می‌گذارد

چرخه اهدای کریپتوهای قبل از ممنوعیت در سال 2018 به بیش از 1.2 میلیون دلار رسید که اگر فعال باقی می ماند، از اوج خود به شدت رشد می کرد. به دلیل بی نظمی ها، عدم شفافیت و ابزارهای ناعادلانه معاملات، دولت بلافاصله این فعالیت را ممنوع کرد.

به دلیل استقلال از بانک‌ها، کریپتوکارنسی نسبت به ارز محلی دارای برجستگی بیشتری است. از آنجایی که ارزش ارز دیجیتال روزانه در حال افزایش است، مردم به نتایج مثبتی که ممکن است به همراه داشته باشد علاقه مند هستند. به دلیل ویژگی جذاب ناشناس بودن به دلیل بلاک چین، نامزدها می توانند از کمک های مالی ارزهای دیجیتال برای اجرای یک کمپین مستقل استفاده کامل کنند.

نامزدهای محلی می توانند از این قانون جدید با جمع آوری کمک های مالی در قالب بیت کوین برای ترویج دلایلی که به آن اعتقاد دارند، مانند تبلیغات تورم و پلت فرم های نگهداری از جامعه استفاده کنند. نامزدهای برجسته‌تر مانند کمپین‌های خرده‌فروشی نیز می‌توانند از صندوق‌های ارزهای دیجیتال سود ببرند.

کمک‌های ارزهای دیجیتال به دلیل چهره در حال تحول آن به عنوان محرک اقتصادی جدید در ایالات متحده، ۸۰ درصد توسط جوانان یا برندهای بزرگ هدایت می‌شود. کمپین‌های ایالتی می‌توانند با برگزاری رویدادهای بلادرنگ یا آنلاین، سرمایه بیت‌کوین یا Alt را جمع‌آوری کنند و چرخه انتخابات را اجرایی کنند.

راه اندازی کمپین ها

به دلیل ممنوعیت قبلی، نامزدهای نسل جدید در ادامه پروتکل‌های انتخابی کوتاهی کردند. اما اکنون، نامزدهای کمپین مشارکت مبتنی بر کریپتو در حال آماده شدن برای تبلیغ پیشنهادات خود در کالیفرنیا هستند.

مشارکت های سیاسی بیت کوین بر کمپین های انتخاباتی بسیاری از تازه واردان تأثیر گذاشته است. کریپتو با حفظ موقعیت خود به عنوان ارز پیشرو مبتنی بر بلاک چین، راه را در تعیین آتی بسیاری از نامزدها پیش می‌برد. سرمایه‌گذاران سیاسی جدید با داشتن امید زیادی که موقعیت سهام را در نظر می‌گیرند، اکنون به صورت آرام‌تر و کنترل‌شده‌تر به چهره‌های در حال رشد کمک می‌کنند.

شرکت‌های معاملات ارز دیجیتال در کالیفرنیا تحت نظارت هستند

خط مشی جدید برای کمک های مالی کمپین رمزنگاری که توسط FPPC تصویب شد ظرف 60 روز یا کمتر اجرایی خواهد شد. دولت مجبور شد با مقررات ارزیابی زیادی دست و پنجه نرم کند تا ارز دیجیتال را به عنوان روشی برای کمک های مالی کمپین بپذیرد.

قوانین خاصی برای کاهش عمل پولشویی وضع شده است و محدودیتی در میزان کمک مالی برای انحراف از مفهوم پروتکل UM تعیین شده است. هفته گذشته، مقامات کالیفرنیا شرکت‌های دارایی‌های رمزنگاری را تحت ارزیابی قرار دادند تا مشخص شود که آیا آنها تحت قوانین فدرال کار می‌کنند و در فعالیت‌های غیرعادی فعالیت نمی‌کنند.

شرکت های تحت بررسی به اتهامات گسترده ای که از حقوق آنها در معاملات و برداشت دارایی ها محافظت می کند واکنش نشان می دهند.

یادداشت پایانی

قانون جدید FPPC برای کالیفرنیا در مورد کاندیداهای محلی و ایالتی برای پذیرش مشارکت های سیاسی تحت قوانین جدید، کاندیداها را امیدوار کرده است. این قانون مستلزم آن است که تمام تراکنش‌های جدید اهدای کریپتو باید فوراً به دلار آمریکا تبدیل شوند و فرآیند شفافیت را طی کنند تا پذیرفته شوند. کاندیداها اکنون می توانند اوراق سیاسی خود را در آرامش خریداری کنند.

قانون سیاست جدید به طور موثر شرکت هایی را که دارایی های رمزنگاری شده را در اختیار دارند، تحت بازرسی قرار داده است که با سرمایه گذاران زیادی سازگار نیست. هر گونه نظارت بر برداشت بیشتر انتظار می رود. همه چشم دوخته اند و مشتاقند ببینند چرخه جدید انتخابات کالیفرنیا در سال های آینده چه خواهد شد.