منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کارگران جنسی در ایالات متحده از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال برای فرار از قوانین فدرال استفاده می کنند

کارگران جنسی در ایالات متحده از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال برای فرار از قوانین فدرال استفاده می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در میان یک فاجعه مالی که جهان را تحت الشعاع قرار داده است، بازار ارزهای دیجیتال به بخشی از راه حل های بسیاری از کارآفرینان تبدیل شده است. در این مناسبت، کارگران جنسی در ایالات متحده، بیت کوین را به عنوان پناهگاهی برای محافظت از سرمایه خود و احساس استقلال اقتصادی استفاده می کنند.

بر اساس گزارش‌ها، علیرغم اینکه بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال به عملکرد نامطلوب خود ادامه می‌دهند، معاملات کریپتو نرخ پذیرش خود را افزایش داده است. اسکورت های زن در ایالات متحده، عمدتاً از میامی و نیویورک، پس از مشاهده تصویر واضح تری از قوانین تحمیل شده بر این صنعت، بر موج پیوستن به ارزهای دیجیتال سوار می شوند.

کارگران جنسی بیت کوین را می پذیرند

کارگران جنسی

کارگران جنسی با پذیرش بیت کوین، به روز رسانی هایی را که خدمات خود را ارائه می دهند، تمدید می کنند. نشان داده شده است که بخش بزرگی از کارگران جنسی در ایالات متحده از بیت کوین، دوج کوین و حتی شیبا اینو به عنوان توکن های تجاری خود برای سفارش اقتصاد خود استفاده کرده اند.

این افراد که کارهای جنسی انجام می دهند برای دفع قوانین تحمیل شده به کریپتوها روی می آورند. تا سال 2018، دولت فدرال حذف تجارت جنسی اینترنتی را تصویب کرد که بر پرداخت این خدمات تأثیر می گذارد. طبق این فرمان، افرادی که به کار جنسی می پردازند به شدت مجازات می شوند و حتی مدتی را در زندان سپری می کنند.

با این حال، همه این قوانینی که کارگران سکس با آن مواجه هستند به راحتی توسط کریپتوها طفره می روند. این به دلیل طرح ناشناس بودن آنها است. شامل این است که دولت ملی قوانین تحمیل شده بر بازار غیرمتمرکز را پس از بیش از یک دهه فعالیت کاهش داده است.

صرافی های کریپتو نسبت به کیف پول های متمرکز اولویت دارند

کارگران جنسی

به دلیل نرخ کمیسیون پایین، صرافی‌های رمزنگاری نسبت به کیف‌پول‌های متمرکز مانند پی پال اولویت دارند. کارگران سکس همچنین صرافی های رمزنگاری یا کیف پول را برای تراکنش های سریع و بدون بلاک های زیاد ترجیح می دهند.

بسیاری از کارگران جنسی در خیابان ها گزارش داده اند که ویزا کارت و حتی کیف پول پی پال آنها تنها به دلیل وقف خود به این تجارت تحریم شده است. اما کیف پول‌های کریپتو اسناد ساده‌ای را درخواست می‌کنند که در آن مشاغل کاربران خود را قضاوت نمی‌کنند.

اگرچه بازار کریپتو هنوز در حال کاهش است، اما این بدان معنا نیست که موج پذیرش آن متوقف می‌شود، بلکه افزایش می‌یابد. نه تنها کارگران جنسی در ایالات متحده از رمزارز استفاده می کنند، بلکه همه افرادی در جهان که متأسفانه در کشوری زندگی می کنند که اقتصاد آنها در خطر است، مانند کشورهای لاتین.

تجارت کریپتو همچنین شاهد پیشرفت در توسعه NFT ها و متاورس بوده است که به مکانی اختصاصی برای برنامه نویسان و شرکت هایی تبدیل شده است که به دنبال سود اضافی در حین درگیر شدن با این فناوری هستند. کل چشم انداز کریپتو امیدوارکننده به نظر می رسد و ممکن است با شروع نیمه دوم سال، تحولات دیگری رخ دهد.