منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کارکنان Terra با افزایش تحقیقات LUNA-UST احضار شدند

کارکنان Terra با افزایش تحقیقات LUNA-UST احضار شدند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سقوط Terra بدون شک بزرگترین شکست در تاریخ صنعت کریپتو است. کوون قبلاً طرح احیای عظیم خود را برای نجات اکوسیستم Terra آغاز کرده است. با این حال، کسانی که با او در “LUNA Classic” کار کردند، که اکنون بی‌ارزش تلقی می‌شود، طبق گزارش‌ها تحت بازجویی قرار دارند.

گزارش شده است که کارکنان Terra توسط دادستان های کره جنوبی مورد بازرسی قرار گرفتند

دولت کره جنوبی همچنان در حال بررسی Terraform Labs است، شرکتی که سکه‌های Terra Network و Luna (LUNC) و توکن‌های Terra USD (UST) را ایجاد کرد. طبق اخبار محلی، تمام کارکنان آزمایشگاه Terraform توسط مقامات برای بررسی جامع خرابی UST و LUNC احضار شده‌اند.

بر اساس گزارش ها، تیم تحقیقاتی مشترک جرایم مالی و اوراق بهادار دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول در حال انجام تحقیقات است. مقامات در حال بررسی این پرونده هستند تا نشانه هایی از دستکاری عمدی قیمت و اینکه آیا توکن ها از مراحل فهرست بندی مناسبی برخوردار بوده اند یا خیر.

به گفته منابع، محققان همچنین ادعا کردند که مکانیسم توکن‌ها معیوب بوده است، زیرا UST به مدل وثیقه یا سود پایدار مرتبط نیست. مقامات ظاهراً اضافه کردند که هیچ جایگزینی برای این نهاد وجود ندارد جز اینکه در یک زمان به دلیل پرداخت های بهره و نوسانات ارزش سقوط کند.

بر اساس گزارش‌های متعدد، یک کارمند ناشناس که در آغاز بلاک چین شکست خورده در سال 2019 نقش داشته، قبلاً شهادت داده است. به گفته یک منبع، این کارمند ادعا کرد که به بنیانگذار و مدیر عامل شرکت رمزنگاری در مورد سقوط قریب الوقوع پس از ادعای شکست یک مدل آزمایشی UST هشدار داده اند.

اگر سود چند ده درصدی به سرمایه گذاران بدون وثیقه یا مدل سود پایدار بپردازید، ممکن است مردم در ابتدا به سمت شما هجوم بیاورند، اما در یک مقطع زمانی مشخص، چاره ای جز سقوط ندارد، زیرا نمی تواند پرداخت سود را انجام دهد. و نوسانات ارزش

محققین ترا

مقامات کره جنوبی اکنون در حال بررسی هستند که آیا Kwon از نقص ها مطلع بوده است یا خیر، و آنها در حال بررسی دستکاری احتمالی قیمت داخلی هستند. دادستانی همچنین در حال بررسی این موضوع است که آیا صرافی‌های داخلی ارزهای دیجیتال از رویه‌های بررسی فهرست مناسب پیروی می‌کنند یا خیر.

چندین سرمایه گذار علیه دو کوون و دانیل شین، دو کارآفرینی که آزمایشگاه های Terraform را تأسیس کرده اند، به مقامات نظارتی شکایت کرده اند. تعداد افراد آسیب دیده به 76 نفر افزایش یافت و مقدار پول از دست رفته به 6.7 میلیارد وون افزایش یافت.

جدیدترین خبر تقریباً دو هفته پس از برنامه ریزی برای شرکت Kwon در جلسه استماع در مقابل مجلس قانونگذاری کشور منتشر شد. این یون چانگ هیون، نماینده حزب قدرت مردمی حاکم بود که درخواست جلسه استماع درباره شکست‌های LUNA و UST و نقش صرافی‌های ارزهای دیجیتال در عواقب کل شکست را داشت.

در مجمع عمومی سهامداران در 30 آوریل، کوون اعلام کرد که دفتر مرکزی شرکت بوسان و شعبه سئول را منحل کرده است. بسته شدن یک هفته قبل از سقوط این دو توکن رخ داد.

ابرهای تیره اطراف ترا را بدون نور ظاهری احاطه کرده اند

در اواسط ماه مه، سرمایه‌گذارانی که توکن‌های لونا را از طریق صندوقی که توسط آزمایشگاه‌های Terraform اداره می‌شود خریداری کرده‌اند، شکایتی دسته جمعی علیه دو کوون و یکی از بنیان‌گذاران شین هیون سون تنظیم کردند و خواستار ثبت حساب‌های کاربری، مواد بازاریابی و ارتباطات مربوط به UST شدند. . پس از ریزش 99 درصدی LUNC، سرمایه گذاران تا 44 میلیون دلار وجه نقد سپرده شده را به دلیل کاهش شدید ارزش 1:1 UST به دلار از دست دادند.

طبق برخی منابع، آزمایشگاه های Terraform شعبه کره جنوبی خود را تنها چند روز قبل از سقوط Luna و UST منحل کرد و برخی ادعا کردند که Kwon برای فرار از مالیات، بخش محلی را تعطیل کرد. آژانس ملی مالیات کره جنوبی در نهایت 78 میلیون دلار جریمه علیه آزمایشگاه Terraform و یکی از بنیانگذاران آن به دلیل فرار مالیاتی وضع کرد.

پس از نابودی بلاک چین، در 28 می، Terraform Labs زنجیره جدیدی به نام Terra 2.0 را برای احیای اکوسیستم آسیب دیده راه اندازی کرد. تیم Terra در حال همکاری نزدیک با صرافی‌های رمزنگاری بزرگ Binance و FTX برای کمک به کاربرانی است که تحت تأثیر فورک قرار گرفته‌اند. توکن جدید LUNA پس از انتشار 70٪ از کار افتاد و بسیاری از معامله گران دارایی Terra 2.0 خود را فروختند.

چه این ادعاها معتبر باشند یا نه، اکوسیستم Terra خود را در یک وضعیت بحرانی می‌بیند. کسانی که در فرماندهی هستند، روش های مختلفی را برای بازگرداندن خود به مسیر اصلی پیاده سازی می کنند، اما به نظر می رسد ساده نیست.

مسیر پیش روی این شرکت نامشخص است و آینده توکن LUNA تاریک به نظر می رسد. صرافی‌های کریپتوکارنسی کره جنوبی در فهرست کردن سکه جدید LUNA مردد هستند و این بر مشکلات آن افزوده است. سرمایه گذاران متقاعد نشده اند که Terra 2.0 شروع یک بلاک چین جدید است. با این حال، با ادامه تحقیقات، Terra برای یافتن راه خود برای بازگشت به قله زمان دشواری خواهد داشت.

مدتی است که موقعیت ترا به شایعات مربوط به رکود دامن زده است. سرمایه گذاران جهانی نگران زمان های چالش برانگیز پیش رو هستند. از سوی دیگر، ایلان ماسک نگران نیست. ایلان ماسک معتقد است که یک رکود در راه است و فکر می کند که سودمند خواهد بود.

گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه کووید-19 باعث رشد استفاده از ارزهای دیجیتال شده است. این به دلیل این واقعیت است که مردم در سراسر جهان مجبور به حل چگونگی زنده ماندن در یک اپیدمی جهانی شدند.

از نظر ماسک، کسانی که از مقررات دولتی پیروی کردند و در طول بحران کووید در خانه ماندند، اکنون که اقتصاد سخت‌تر شده است، باید سخت‌تر کار کنند، تا زمانی که کارفرمای آنها یکی از شرکت‌هایی نباشد که شکست می‌خورند.