منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کارمزدهای گاز اتریوم با توجه به ATH جدید کاهش می یابد

کارمزدهای گاز اتریوم با توجه به ATH جدید کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • هزینه های گاز اتریوم به شدت کاهش می یابد.
  • این دارایی در حال حاضر به بالاترین حد خود نگاه می کند.
  • اتریوم به آماده شدن برای The Merge ادامه می دهد.

علیرغم فراوانی دارایی های دیجیتال در سراسر بخش کریپتو، بیشتر معامله گران تنها به سراغ ارزهای دیجیتال می روند که دو ارز برتر بیت کوین و اتریوم هستند. اگرچه گفته می‌شود بیت‌کوین بیشتر ارزش خود را جمع‌آوری کرده است، اتریوم در حال حاضر برای رسیدن به اوج‌های جدید در حال انجام هزینه‌های صورت‌حساب است. در گزارش اخیر، هزینه های گاز اتریوم طی پنج روز گذشته به شدت کاهش یافته است. این در حالی اتفاق می افتد که دارایی دیجیتال در روزهای آینده به بالای 4000 دلار می رسد.

کاهش هزینه گاز به این معنی است که معامله گران اتریوم را خریداری نمی کنند

اتریوم در حال حاضر با قیمت هر توکن دلار به فروش می رسد و میانگین هزینه تراکنش های آن حدود 37.19 دلار است. کارمزدهای فعلی گاز نسبت به سه شنبه گذشته که کارمزد معامله 56 دلار بود، کاهش شدید 33.5 درصدی را نشان داد. گذشته از آن، نرخ هش اتریوم، معیاری که برای اندازه‌گیری قدرت محاسباتی کلی استفاده می‌شود، به افزایش‌های جدید ادامه داده است.

دوشنبه هفته گذشته، نرخ هش این دارایی حدود 812000 GH/s بود، اما نگاه دقیق به آن در روز چهارشنبه نشان داد که در حال حاضر سر به فلک کشیده و در حدود 821000 GH/s باقی مانده است. اما در حالی که نرخ هش دومین دارایی دیجیتال هنوز در راه است، کاهش هزینه‌های گاز تنها می‌تواند به معنای یک چیز باشد: معامله‌گران این دارایی را نمی‌خرند. رقم دیگری که ادعا می کند، حجم معاملات ارز دیجیتال است که در چهار روز گذشته به شدت کاهش یافته است.

اتریوم در حال افزایش آمادگی برای اولین نمایش The Merge است

اتریوم در چند هفته گذشته شاهد کاهش تعداد معاملات انجام شده بر روی بلاک چین بوده است. به عنوان مثال، روز چهارشنبه، در مجموع 21 میلیارد دلار تراکنش در این زنجیره انجام شد. از دیروز، این رقم بیشتر شد و شبکه شاهد معامله کل به ارزش 14 میلیون دلار بود. در طول این دوره، ارزش بازار دارایی دیجیتال نیز کاهش یافت و در هفته گذشته 10 میلیارد دلار از دست داد.

در حال حاضر، ارزش بازار این توکن کمی بالاتر از 530 میلیارد دلار است. اگرچه این موضوع جای نگرانی دارد، اما حامیان اتریوم همچنان در بازار محبوب NFT که پذیرش این شبکه را افزایش داده است، آرامش می‌یابند. بورس کالای شیکاگو همچنین اعلام کرده است که این فرصت را برای معامله گران فراهم می کند تا مشتقات اتریوم را معامله کنند. این فرصت به معامله گران اجازه می دهد تا بخش کوچکی از معاملات را در معاملات آتی اتریوم انجام دهند.

اتریوم همچنین در حال کار بر روی اولین چارچوب 2.0 خود است که دوره‌های تراکنش سریع‌تر و هزینه‌های گاز را کاهش می‌دهد. با توجه به اینکه اتریوم اخیراً زنجیره فانوس دریایی خود را راه اندازی کرده است، چارچوبی را برای The Merge فراهم می کند. ادغام مکانیزم اثبات سهام را معرفی می کند که سیستم اثبات کار فعلی را که در حال استفاده است لغو می کند. همه اینها نشان می دهد که معامله گران ممکن است در حال حاضر از خرید اتریوم خودداری کنند و افزایش نرخ هش ممکن است به معنای کاهش بار روی بلاک چین باشد.