منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کارشناسان پیش بینی می کنند بیت کوین تا پایان سال 100000 دلار باشد

کارشناسان پیش بینی می کنند بیت کوین تا پایان سال 100000 دلار باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خرابی TL ؛ DR:

  • توماس لی از Fundstrat پیش بینی می کند که با پایان یافتن وحشت COVID-19 در پایان سال ، بیت کوین به 100،000 دلار خواهد رسید.
  • تحلیلگر بلومبرگ می گوید BTC باید عملکرد ETH را تکرار کند تا به 6 رقم تبدیل شود.

مایک مک گلون ، تحلیلگر بلومبرگ و توماس لی از Fundstrat ، درباره عواملی که می توانند ارزش بازار بزرگترین ارز رمزنگاری شده را افزایش دهند ، اظهار نظر کرده اند. آنها پیش بینی کردند که بیت کوین (BTC) تا پایان سال به ارزش شش رقمی برسد.

همزمان با کاهش وحشت COVID-19 ، بیت کوین صعود می کند

توماس لی ، شریک مدیریتی Fundstrat ، خوش بین است که با کاهش وحشت در مورد COVID-19 ، بیت کوین و بازار جهانی به طور قابل توجهی بهبود می یابد. او این را در مصاحبه با CNBC اعلام کرد. لی معتقد است که با شروع کاهش ویروس کرونا در اواخر سال ، رونق اقتصادی رخ خواهد داد.

با توجه به این نکته ، وی استدلال کرد که سرمایه گذاران در حالت “ریسک پذیری” قرار خواهند داشت که به نفع چندین بازار از جمله ارزهای رمزنگاری شده است. به این ترتیب ، لی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین تا پایان سال به 100000 دلار برسد. او گفت: “صد هزار تا پایان سال بسیار منطقی است.”

بلومبرگ: BTC باید عملکرد اتر را تکرار کند

بیت کوین از آغاز سال جاری میلادی شاهد افزایش چشمگیر ارزش دلار آمریکا بوده است. با این حال ، اتر بسیار بیشتر از نظر درصد پیشرفت کرده است. در نمودار سال گذشته ، قیمت BTC تنها 57 درصد افزایش یافته است. با این حال ، ETH از امسال بیش از 320 درصد افزایش یافته است.

به گفته تحلیلگر بلومبرگ ، مایک مک گلون ، BTC باید عملکرد ETH را تکرار کند تا به 100،000 دلار در پایان سال برسد. با وجود اینکه او بیت کوین را در این مسیر به 100000 دلار می بیند ، اما مک گلون معتقد است که اتر در نهایت BTC را به عنوان بزرگترین دارایی دیجیتال تلنگر می زند.

داده های مرکز Blockchain نشان می دهد که ETH 42.9 درصد برای شکستن ارزش بازار BTC کامل شده است. بسیاری از خریداران بیت کوین معتقدند که پرونده ETC که BTC را تکان می دهد دور از ذهن است. در زمان نگارش این مقاله ، ارز رمزنگاری شده اصلی با قیمت 45،686 دلار در CoinMarketCap معامله می شد.