منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاردانو به 2.03 دلار افزایش یافت و سومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار شد

کاردانو به 2.03 دلار افزایش یافت و سومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• کاردانو پس از اعلام قراردادهای هوشمند ، چهارمین ارز رمزنگاری شده با سرمایه بزرگ است.
• توکن ADA می تواند در بلندمدت از ارزش بازار اتریوم فراتر رود.

ارز دیجیتال کاردانو با افزایش ارزش آن در ساعات اولیه روز جمعه 13 آگوست ، حرف های زیادی برای گفتن داشته است. ADA ، که رتبه سوم را در فهرست CoinMarketCap دارد، ارزش آن را 17 درصد افزایش داد و به ارزش 2.03 دلار رسید.

این ارز مجازی پس از اعلام پذیرش قراردادهای هوشمند ، 64 میلیارد دلار سرمایه کسب کرده است. گفته می شود ADA می تواند به زودی با اتریوم که مدتهاست از قراردادهای هوشمند استفاده می کند رقابت کند.

کاردانو و شبکه قرارداد هوشمند

کاردانو

توسعه دهندگان Cardano اعلام کرده اند که از قراردادهای هوشمند به نفع خود استفاده می کنند. پس از اعلام دقایقی پیش ، ارز رمزنگاری شده در بازار به ارزش جدیدی رسید و طبق ارقام ، طی هفت روز 42.87 درصد افزایش داشته است.

کاردانو یک برنامه غیر متمرکز منحصر به فرد را نشان می دهد که در آن شبکه Blockchain و به طور کلی بازار رمزنگاری مورد استفاده قرار می گیرد. این ارز رمزنگاری شده را می توان در صرافی های رمزنگاری مختلف مانند eToro ، Coinbase و Kraken محبوب خریداری کرد.

برای سرمایه گذاران ADA ، ارز رمزنگاری شده از ضررهایی که به مدت سه ماه ارائه کرده است ، بازیابی شده است. پلتفرم بازارهای Cointelegraph نشان می دهد که ارزش ADA-USD پس از اعلام قراردادهای هوشمند افزایش یافته است.

به طور متوسط ​​، ADA پنجشنبه شب 0.25 سنت درآمد داشت و انتظار می رود که ارزش آن تا امشب افزایش یابد.

ADA در بحران بازار ارزهای رمزنگاری شده ارزش خود را افزایش می دهد

جالب به نظر می رسد که کاردانو در میان کاهش بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال افزایش است. بحران استخراج در چین بار دیگر ارزهای دیجیتال ، به ویژه بیت کوین را تحت تأثیر قرار داد که مانند همیشه در رتبه اول قرار دارد.

قیمت ADA بر به روز رسانی قراردادهای هوشمند متمرکز است ، چیزی که سرمایه گذاران دریافت می کنند. لارک دیویس ، معامله گر معروف ADA ، جنبش رمزنگاری را به عنوان محرک بازار توصیف می کند.

به گفته دیویس ، ارزش 6X در ADA می تواند به شما مقدار معادل اتریوم بدهد. دیویس همچنین معتقد است که این حرکت در ADA می تواند سود زیادی را پس از فعال شدن قراردادهای هوشمند به همراه داشته باشد.

ادعاهای دیویس در مورد کاردانو جسورانه است و امیدوار است که این توکن با بزرگنمایی 50X برسد. از سوی دیگر ، ADA تنها نمادی نیست که مقاومت آن را افزایش می دهد زیرا بیت کوین سهم خوبی در بازار داشته است. ارز رمزنگاری شده پیشرو در بازار با صعود 5.22 درصدی بالای 46،483 دلار معامله می شود. این توکن در حدود یک هفته افزایش ارزش 8.47 درصدی را نشان می دهد.

به طور کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده هفته خوبی را سپری کرده است و شاید این چشم انداز را برای کل ماه حفظ کند. تصویب جدید ارزهای رمزنگاری شده ارزش بازار را تقویت کرده و فرصت های سرمایه گذاری را فراهم می کند. ADA می تواند قبل از پایان سال به بالاترین حد تاریخ خود برسد.