منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاربر کریپتو پشت 116 میلیون دلار بهره برداری Mango Markets از حق وثیقه چشم پوشی می کند

کاربر کریپتو پشت 116 میلیون دلار بهره برداری Mango Markets از حق وثیقه چشم پوشی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

وکلای منصوب به کاربر رمزنگاری مظنون به سازماندهی دزدی 116 میلیون دلاری از صرافی غیرمتمرکز Mango Markets، پذیرفته اند که مشتری آنها باید در جریان رسیدگی دادگاه به دلیل کلاهبرداری کالاها، دستکاری در بازار کالاها و کلاهبرداری سیمی در بازداشت بماند.

گزارش‌های کاربران رسانه‌های اجتماعی در ۲ فوریه نشان می‌دهد که تیم حقوقی آبراهام آیزنبرگ در جلسه دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک، به ریاست قاضی فدرال ریچارد بتمن، از حق وثیقه او صرف‌نظر کرد. علاوه بر این، بتمن تاریخ دادگاه دیگری را برای 14 فوریه تعیین کرد و آیزنبرگ ممکن است تا روز ولنتاین در این مدت بازداشت شود.

در اکتبر 2022، آیزنبرگ متهم به انجام یک سوء استفاده در مقیاس بزرگ در بازارهای انبه شد که منجر به استخراج نزدیک به 116 میلیون دلار USDC (USD Coin)، mSOL (SOL Marinade Staked) به ارزش حدود 27 میلیون دلار و 24 میلیون دلار اضافی شد. SOL و 15 میلیون MNGO. پس از آن، این پلتفرم گزارش داد که 67 میلیون دلار وجوه پس از سرقت بازگردانده شده است.

کاربر کریپتو اعلام کرد که حرکات او در چارچوب قانون به عنوان بخشی از یک استراتژی سرمایه گذاری بسیار سودآور است. با این حال، بسیاری از آژانس های نظارتی ایالات متحده چیزها را متفاوت دیدند و او را به تقلب و دستکاری بازار غیرقانونی در دسامبر و ژانویه متهم کردند. کمیسیون بورس اوراق بهادار، و کمیسیون معاملات آتی کالا، از جمله، همه در این تحقیقات برای اجرای عدالت علیه او شرکت کردند.

آیزنبرگ در دسامبر سال گذشته به دلیل شکایت جنایی در پورتوریکو دستگیر شد. متعاقباً، پس از ارائه کیفرخواست در 9 ژانویه سال جاری، مشخص شد که او با فریبکاری به ارزش تقریبی 110 میلیون دلار ارز دیجیتال از Mango Markets و مشتریان آن را با دستکاری در قیمت‌های خاص قراردادهای آتی دائمی به دست آورده است.

در 2 فوریه، آیزنبرگ پس از انتقال از پورتوریکو از طریق اوکلاهاما وارد دادگاه ناحیه جنوبی نیویورک شد. وی از زمان دستگیری تاکنون در شبکه های اجتماعی فعالیتی نداشته است.