منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاربر لوکال بیت کوین به دلیل فعالیت های غیرقانونی متصل شد

کاربر لوکال بیت کوین به دلیل فعالیت های غیرقانونی متصل شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک کاربر Localbitcoins توسط مقامات ایالات متحده پس از اینکه در حال اجرای یک سرویس رمزنگاری بدون مجوز دستگیر شد، دستگیر شد. بر اساس این گزارش، مجرم از Localbitcoins و صرافی دیگری به نام Paxful برای تسهیل فعالیت غیرقانونی خود استفاده کرده است. این آخرین به روز رسانی مطابق با تصمیم وزارت دادگستری ایالات متحده برای خلاصی کشور از شر نهادهای مخرب و غیرقانونی است که خدمات رمزنگاری را انجام می دهند.

کاربر Localbitcoins 250000 دلار جریمه پرداخت خواهد کرد

جنایتکار مورد بحث، Hien Ngoc Vo، که اهل سیاتل است، خدمات رمزنگاری غیرقانونی را از محل خود در تگزاس انجام می دهد. در گزارش وزارت دادگستری، کاربر Localbitcoins قبلاً این اتهامات را پذیرفته است. اتهامات مربوط به این بود که مجرم فعالیت های بدون مجوز خود را از مارس تا ژوئن 2016 انجام می داد. در بیانیه وزارت دادگستری ذکر شد که Hien از خدمات هر دو صرافی برای انجام خدمات دلالی استفاده کرده است.

او از کاربران می خواهد که در هر تراکنشی که برای آنها انجام می دهد تا 30 درصد پرداخت کنند. وزارت دادگستری همچنین اشاره کرد که مجرم در مدتی که این معامله را انجام داده است، بیش از 500000 دلار معاملات انجام داده است. در این بیانیه همچنین آمده است که کاربر Localbitcoins از مشتریان خود خواسته تا با استفاده از طیف گسترده ای از روش های پرداخت، از جمله کارت های هدیه آمازون، پرداخت ها را انجام دهند.

رگولاتورها مصمم به حذف تجار غیرقانونی ارزهای دیجیتال هستند

در ادامه بیانیه آمده است که هین از پرسیدن دلایل خرید از مشتریان خود خودداری کرده است. مشتریان همچنین موظف به ارائه ابزار شناسایی هنگام انجام معاملات خود نبودند. می توان استدلال کرد که این تجارت برای یک سرویس رمزنگاری زیرزمینی تصویب شد. وزارت دادگستری همچنین گفته است که کاربر Localbitcoins به اتهامات وارده اعتراف کرده است و با تا پنج سال زندان فدرال روبرو خواهد شد.

جنایتکار همچنین می تواند تا 250000 دلار جریمه بپردازد. بروز خدمات کریپتو مجرمانه و بدون مجوز برای مدتی در سراسر بازار ادامه دارد. علاوه بر این موارد، مواردی وجود دارد که هکرها از تسهیل کننده های زیرزمینی برای خلاص شدن از کش دزدیده شده خود استفاده می کنند. به همین دلیل است که رگولاتورها و سازمان های دولتی به طور خستگی ناپذیر تلاش می کنند تا کشور را از شر چنین فعالیت هایی خلاص کنند. با وجود مقرراتی که هنوز در دست اجراست، حذف این گونه فعالیت ها از جامعه فقط مسئله زمان است.