منو سایت

کاربردهای یادگیری فدرال و هوش مصنوعی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هوش مصنوعی یک فناوری در حال پیشرفت است که به تکامل خود ادامه می دهد و در دنیای امروز جاذبه های زیادی پیدا می کند. با استفاده از هوش مصنوعی ، ماشین ها اکنون می توانند هوش سطح انسان را به نمایش بگذارند.

با گذشت زمان ، مهندسان پیشرفت های چشمگیری در یادگیری ماشین (ML) و هوش مصنوعی داشته اند. یکی از این فناوری ها آموزش فدرال (FL) است.

به زبان ساده ، FL یک هوش مصنوعی غیر متمرکز است که به خوبی با دامنه بلاک چین ادغام می شود. Phoenix Global پیشگام در استفاده از بلاک چین مبتنی بر بلاک چین همراه با کاربردهای موجود AI است.

هوش مصنوعی (AI) – برنامه های کاربردی CrossPlatform

بازار یابی

بسیاری از داستانهای موفقیت هوش مصنوعی شامل انقلابی در تجارت الکترونیک است. در اولین آغاز به کار ، پیمایش در سیستم عامل های تجارت الکترونیکی یک کار هرکول بود ، به ویژه هنگامی که خریدار یا فروشنده اطلاعات محدودی در مورد محصول مورد علاقه خود داشتند. در بیشتر موارد ، آنها نیاز به دانستن نام دقیق محصول داشتند.

در حال حاضر ، حتی نام محصول اشتباه در نوار جستجو با نتایج متفاوت و مرتبط باز می گردد. قبل از تایپ کردن 5 کلمه از 12 کلمه ، کاربر چندین پیشنهاد منطبق دارد. این نتایج ممکن است زیرا اینترنت از پیش بینی های مبتنی بر فعالیت استفاده می کند. هوش مصنوعی (AI) در این زمینه عالی عمل می کند و فرصت های بازاریابی فوق العاده ای را ایجاد می کند.

  • هوش مصنوعی برای CRM

CRM مجهز به هوش مصنوعی به کسب و کارها بینش بلادرنگ در چندین کانال مصرف کننده می دهد. AI-CRM همچنین می تواند از الگوهای تاریخی برای تعیین بهترین فروش در آینده یاد بگیرد.

  • خودرو

داده های جمع آوری شده در صنعت خودرو بسیار عظیم است. متأسفانه اگر صنعت بینش نگیرد ، این داده ها در نهایت می تواند بی فایده شود. برای حل این مشکل ، هوش مصنوعی به ویژه با وسایل نقلیه خودران و رباتیک بازی می کند.

  • امور مالی ، تحلیل بازار و پیش بینی ها

اکثر موسسات مالی برای پیش بینی الگوهای بازار به تخصص دانشمندان داده و CPU های سطح بالا متکی هستند. با این حال ، انسانها در تجزیه و تحلیل دادهها از توانایی محدودی برخوردارند. از سوی دیگر ، ماشین های مجهز به هوش مصنوعی می توانند حجم زیادی از داده ها را خرد کرده ، الگوهای بازار را از داده های گذشته بیاموزند و پیش بینی های آینده را ارائه دهند.

  • مراقبت های بهداشتی

داده های تاریخی برای تصمیم گیری های آینده نگر در بخش سلامت مثر است. هوش مصنوعی می تواند به متخصصان سلامت در تشخیص سریع و دقیق و برقراری تماس مناسب در سناریوهای اضطراری کمک کند. نوآوری های هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی شامل سیستم های پیشگیری از سکته مغزی ، سیستم های تشخیص سرطان و ردیاب های سلامت در زمان واقعی است.

  • بانکداری

بخش بانکی هرگز از فناوری جدید کم نمی آورد ، اگر تجربه و امنیت مشتری را بهبود بخشد. چندین سیستم بانکی قبلاً از راه حل های هوش مصنوعی برای تشخیص تقلب ، رفع ناهنجاری های کارت اعتباری و بهبود حمایت مصرف کننده استفاده کرده اند.

یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی با استفاده از چت بات های هوشمند ، دارای پاسخهای بی واسطه و مرتبط با تشخیص گفتار عالی هستند.

سایر برنامه های هوش مصنوعی و آموزش فدرال ارائه شده توسط Phoenix Global عبارتند از: خرده فروشی ، مسافرت ، اینترنت مصرفی ، تجمل و سبک زندگی.

FL Techniques ، Phoenix Global و پیوند با AI

هوش مصنوعی فوق العاده است ، اما البته با چالش های مربوط به حریم خصوصی داده ها همراه است. یادگیری فدرال روش جدیدی را برای هوش مصنوعی به ارمغان می آورد و نوید پتانسیل دگرگونی برای چندین اکوسیستم را می دهد.

برای انجام این کار ، FL مجموعه وسیعی از مجموعه داده ها را که در میزبان داده های جداگانه مستقر هستند ، برای یادگیری الگوریتم ها باز می کند. این تکنیک مقررات حریم خصوصی داده ها را حفظ می کند ، زیرا سیستم اطلاعات ارائه شده توسط شرکت کنندگان در طول فرایند یادگیری را به اشتراک نمی گذارد.

Phoenix Global به طور فعال شرکای استراتژیکی را برای ادغام مدل ها و سیستم های هوش مصنوعی موجود مانند APEX IQ درگیر می کند. علاوه بر این ، یکپارچه سازی Phoenix Oracle نیز در دست تهیه است ، که باید ارتباطات سریع و قابل اعتمادی را با پلتفرم های AI موجود ایجاد کند.

افکار نهایی

تکنیک های یادگیری فدرال (FL) الگوی جدیدی از ML را معرفی می کند که الگوریتم ها را به صورت محلی آموزش می دهد و الگوریتم های یادگیری را در یک سرور متمرکز تجمیع می کند. این تکنیک می تواند از به اشتراک گذاری مستقیم داده ها جلوگیری کرده و نشت های مهم داده را کاهش دهد. FL همچنین یک سیستم AI غیر متمرکز ایجاد می کند که جایگزین روش سنتی AI می شود.

Phoenix Global در حال ترکیب است و برنامه های اولیه شرکت را به مشتریان خود می رساند.