منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاربران Cardano قادر خواهند بود قراردادهای هوشمند را در شبکه مستقر کنند

کاربران Cardano قادر خواهند بود قراردادهای هوشمند را در شبکه مستقر کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• بنیانگذار Cardano نشان می دهد که به روز رسانی در ماه سپتامبر برنامه ریزی شده است.
• شبکه ADA یک برنامه به روز شده برای پذیرش قراردادهای هوشمند نشان می دهد.

ارز دیجیتال کاردانو در حال به روزرسانی های متعدد است و تلاش شده است تا از ابتدای سال 2021 آن را با چندین پروژه غیر متمرکز مرتبط سازد. یکی از برنامه هایی که شامل این توکن می شود “Alonzo HardFork” نام دارد که قراردادهای هوشمند را ترویج می کند. رمزنگاری در تلاش است شبکه خود را شبیه به ETH ایجاد کند.

تمدید توکن ها در ماه مه آغاز شد و از آن زمان ، تیم کاری آن متوقف نشده است. سازنده این نشان می دهد که به روز رسانی به زودی تکمیل می شود تا کاربران علاقه مند از آن استفاده کنند. این به روزرسانی توسط بسیاری از کاربران که مدتها از Cardano و کل شبکه آن پشتیبانی می کردند منتظر بوده است.

کاردانو وعده بروزرسانی جدید را می دهد

کاردانو

چارلز هاسکینسون ، بنیانگذار Cardano ، فاش می کند که به روز رسانی در حال انجام است و در چند هفته آینده راه اندازی می شود. هاسکینسون در جلسه زنده ای که در یوتیوب انجام داد ، همه شک و تردیدها در مورد رمزنگاری را روشن کرد ، جایی که از مشتریان استقبال خوبی داشت. مدیرعامل حتی فاش کرد که به روز رسانی به دلیل پیچیدگی به دو بخش تقسیم شده است.

به گفته هوسکینسون ، اولین نقطه به روز رسانی در کاردانو شامل رویداد ترکیبی چنگال است که پتانسیل شبکه را بهبود می بخشد. نکته دوم در به روز رسانی شامل برنامه ای برای اجرای برنامه ها در داخل یا خارج از شبکه Blockchain خواهد بود. بخش دوم به روز رسانی بر ایجاد برنامه های غیر متمرکز تمرکز دارد که ADA از آنها پشتیبانی می کند.

هارد فورک ، همانطور که هاسکینسون نام آن را گذاشت ، در ماه سپتامبر منتشر می شود. با این حال ، هاسکینسون معتقد است که تمام پارامترهای به روز رسانی تا ماه اوت تکمیل می شود. هنگامی که به روزرسانی فعال می شود ، شبکه Cardano قراردادهای هوشمندی را به کاربران ارائه می دهد.

هاسکینسون نشان می دهد که این به روز رسانی راه را برای برنامه های رمزنگاری متعلق به توکن ، مانند مارلو باز می کند. علاوه بر این ، او تضمین می کند که نرخ پذیرش برنامه ها پایین باشد و توسط شبکه Blockchain پشتیبانی شود.

با توجه به بروزرسانی جدید ADA ، میزان سهام شبکه افزایش می یابد

در ماه جولای ، بیش از 50،000 آدرس مشارکت کننده متعهد به شبکه ADA در صف قرار گرفتند تا در ماه سپتامبر عملیاتی شوند. در میان گزارشات ، کاردانو دستیابی به 660،000 آدرس اصلی را مشخص کرده است. این مبلغ بیش از 29 میلیارد دلار است که 70 درصد از کل ذخیره سازی رمزها را تشکیل می دهد.

اخیراً ، ADA با چندین پروژه همکاری کرده است که شامل خدمات شناسایی و احراز صلاحیت دانش آموزان می شود. این توکن در بین کاربران مشارکت داشته است و با به روز رسانی ، ارزش آن ممکن است افزایش یابد. به گفته CoinMarketCap ، در حال حاضر ، این توکن با افزایش 3.72 درصدی در 24 ساعت گذشته با 1.36 دلار معامله می شود.

ADA از نظر محبوبیت و ارزش در بازار در پلتفرم CoinMarketCap رتبه پنجم را دارد. وب سایت Grayscale ADA را در فهرست مورد علاقه خود برای سرمایه گذاری غیر متمرکز قرار داد.

ADA ممکن است به دلیل اتخاذ قراردادهای هوشمند برای Ethereum به رقابت واقعی تبدیل شود.