منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاربران کوین بیس همچنان با مشکلات فنی مواجه هستند

کاربران کوین بیس همچنان با مشکلات فنی مواجه هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • کاربران کوین بیس همچنان با مشکلات فنی مواجه هستند.
  • صرافی ادعا کرد که مشکلات را برطرف کرده است.
  • ایلان ماسک به معامله گران درباره صرافی های متمرکز هشدار می دهد.

تجارت کریپتو در صرافی ها به عنوان یکی از معدود بهترین راه ها برای کسب سود در بازار کریپتو در نظر گرفته شده است. طبق یک گزارش، صرافی ارز دیجیتال مستقر در سانفرانسیسکو، Coinbase با برخی مشکلات فنی مواجه است. این گزارش بیان می‌کند که مشکل فنی، که اولین بار در سال جاری نیست، ناشی از یک سری مشکلات اتصال است که پلتفرم در چند ماه گذشته با آن دست و پنجه نرم کرده است. طبق یک توییت از دسته پشتیبانی صرافی ارز دیجیتال، گفته می‌شود که هر دو پلتفرم Coinbase و Coinbase Pro روز گذشته برای مدت طولانی از کار افتاده‌اند.

مشکل ادعاهای Coinbase برطرف شده است

با توجه به دسته پشتیبانی، مشکلات منجر به این شد که اکثر مشتریان شاهد معاملات ناموفق و مشکلات اتصال در برنامه های تلفن همراه خود باشند. با این حال، یک توییت جدید توسط دسته پشتیبانی صرافی اشاره کرده است که مشکلات اکنون برطرف شده است. طبق این هندل، معامله گرانی که قصد استفاده از محصولات و خدمات Coinbase را دارند، اکنون می توانند بدون مشکل این کار را انجام دهند.

با بررسی سوابق، گفته می‌شود که کادر فنی صرافی ارز دیجیتال با مشکلات دست و پنجه نرم کرده و تنها پس از دو ساعت موفق شدند. کاربران به سرعت وارد توییتر شدند تا مبادلات ارزهای دیجیتال را فراخوانی کنند و یک مشکل فنی قبلی را حدود یک ماه پیش به آنها یادآوری کردند. به گفته بسیاری از آنها، مشکلات اتصال ناشی از هجوم معامله گران جدید به این پلتفرم برای تجارت سکه های پرپرواز مانند Crypto.com، Shiba Inu و GYEN است.

ایلان ماسک از معامله گران در برابر صرافی های متمرکز می خواهد

داده‌های اخیر CoinGecko نشان می‌دهد که رمز CRO Crypto.com پس از فهرست شدن در ماه نوامبر، شاهد یک جهش عظیم 300 درصدی در Coinbase بود. همچنین، کوین بیس معامله گران را از خرید و فروش GYEN از 19 نوامبر محدود کرده است. حتی با وجود اینکه کوین بیس امروز توییتی منتشر کرد و گفت که مشکل برطرف شده است، برخی از کاربران نشان داده اند که هنوز با مشکلاتی مواجه هستند.

به گفته یکی از کاربران، مشکل دیروز قبل از اینکه او به رختخواب برود همچنان ادامه داشت و پس از اینکه پلتفرم اعلام کرد رفع شده است، مشکل ادامه پیدا کرد. اگرچه تیم پشتیبانی Coinbase هنوز در حال پاسخگویی به سوالات مربوط به این مشکلات است، این پلتفرم در به روز رسانی مسائل فنی شکست خورده است. طبق به‌روزرسانی‌های سخنگوی شرکت، مشکلاتی وجود داشت، اما همه مشکلاتی که شاهد بودیم اکنون برطرف شده‌اند و همه چیز به‌خوبی در حال اجراست.

در واکنش به این موضوع، رئیس تسلا، ایلان ماسک، از معامله گران ارزهای دیجیتال خواسته است تا دارایی های خود را از صرافی های متمرکز دور کنند. وی خاطرنشان کرد که معامله گران نباید با هر صرافی که می خواهد کلید خصوصی خود را برای آنها نگه دارد معامله کنند.