منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاربران کوین بیس نمی توانند به حساب های بانکی برداشت کنند

کاربران کوین بیس نمی توانند به حساب های بانکی برداشت کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به نظر می رسد کوین بیس، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال، با مشکل برداشت دلار مواجه است. برخی از مشتریان شکایت دارند که نمی توانند دلار خود را از صرافی به حساب های بانکی محلی برداشت کنند.

کاربر Coinbase مشکلات برداشت را گزارش می کند

یکی از کاربران شکایت کرد که پس از فروش بیت کوین (BTC) از این پلتفرم، نتوانست دلار را برداشت کند.

کاربر دیگری در توییتر شکایت کرد که علیرغم تایید شدن توسط بانک، درخواست برداشت او برای حدود سه هفته تحت مراقبت نبود.

با توجه به ابهامات موجود در بازار و گمانه زنی های اخیر در مورد مشکل این صرافی، این گزارش ها تنها وحشت بیشتری را برای کاربران صرافی ایجاد می کند.

Coinbase موضوع برداشت بانکی را بررسی می کند

با این حال، چند ساعت پیش، Coinbase موضوع برداشت را تایید کرد و به آن پرداخت. با توجه به صفحه وضعیت صرافی، Coinbase در حال حاضر در حال بررسی این مشکل با شرکای پردازش پرداخت است. این می گوید که برداشت دلار به حساب های بانکی استاندارد ایالات متحده هنوز عملیاتی است.

ما در حال حاضر در حال بررسی مشکلی با برداشت فوری حساب بانکی ایالات متحده هستیم. ما در رابطه با این موضوع با شریک پردازش پرداخت خود در تماس هستیم.»

کوین بیس

برداشت USD از Coinbase معمولاً در عرض 1 تا 5 روز کاری (بسته به روش پرداخت) می رسد.

در اخبار دیگر، کوین‌بیس در حال برنامه‌ریزی است تا پلتفرم معاملاتی حرفه‌ای خود، Coinbase Pro را تا پایان سال متوقف کند. این شرکت قصد دارد پلتفرم معاملاتی را با یک گزینه تجاری پیشرفته‌تر و توسعه‌یافته‌تر در پلتفرم Coinbase.com جایگزین کند تا تراکنش‌های رمزنگاری را برای عموم مردم آسان‌تر کند.

نانا موروگسان، معاون رئیس‌جمهور می‌گوید علی‌رغم آشفتگی بازار و مبارزات درون شرکت، کوین‌بیس می‌خواهد فعالیت‌های خود را به ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و هلند گسترش دهد تا تسلط خود را در اروپا بیشتر تقویت کند.