منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • کاربران رسانه های اجتماعی باید در مورد این یک چیز قبل از Merge محتاط باشند

کاربران رسانه های اجتماعی باید در مورد این یک چیز قبل از Merge محتاط باشند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کلاهبرداران در حساب‌های توئیتر تایید شده به‌عنوان ویتالیک بوترین، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم، به‌طور تهاجمی ظاهر می‌شوند تا سرمایه‌گذاران را در نتیجه هیجانات پیرامون The Merge گمراه کنند.

مشکل اصلی توییتر ربات‌ها هستند که بارها توسط تاجران برجسته از جمله یکی از ثروتمندترین مردان جهان، ایلان ماسک، به آن اشاره شده است. با استفاده از پروفایل های تایید شده، کلاهبرداران تلاش ها را برای پنهان کردن اهداف مخرب خود افزایش داده اند.

بیش از شش حساب تایید شده توییتر که در حال حاضر از نام، تصویر نمایه و توضیحات بوترین تقلید می کنند، کشف شده است. برای دسترسی به کیف پول‌های ارز دیجیتال سرمایه‌گذاران، این حساب‌ها به طور فعال هدایای جعلی اتر (ETH) را تبلیغ می‌کنند.

رعایت دسته توییتر که گاهی به نام کاربری پروفایل ها نیز گفته می شود، بهترین روش برای شناسایی حساب های جعلی است. شایان ذکر است که اکانت‌های جعلی توییتر با تقلید از چانگ‌پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس، اخیراً رشد کرده‌اند و ماسک را ملزم به انجام به صورت عمومی رسیدگی به این مسئله.

اتریوم پیش بینی ادغام شد

بنیاد اتریوم اغلب توسط کلاهبردارانی که به دنبال جلب اعتماد عمومی هستند جعل هویت شده است. سرمایه‌گذارانی که اغلب از کلاهبرداری‌ها در حین تبلیغات تبلیغاتی، مانند دوره‌های افزایشی و رویدادهای مهم مانند ارتقاء شبکه، بی‌اطلاع هستند، به‌ویژه توسط بازیگران شیطانی فریب داده می‌شوند.

هدف از این قطعه ارائه یک داستان هشدار دهنده به سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است تا قربانی حملات و کلاهبرداری هایی نشوند که با هدف اخاذی وجوه خود انجام می شود.

گوگل که همچنین در حال پیش‌بینی The Merge است، یک شمارش‌سنج اضافه کرد که نشان می‌دهد چقدر طول می‌کشد تا بلاک چین اتریوم از روش اجماع اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) تغییر وضعیت دهد.

Cryptopolitan قبلا مقاله ای را در مورد پیامدهایی که ممکن است ادغام پیش بینی شده بر بیت کوین داشته باشد پوشش داده است. یکی از مورد انتظارترین تحولاتی که ممکن است به طور قابل توجهی یکی از بزرگترین سیستم های بلاک چین، یعنی اتریوم را تغییر دهد، ادغام اتریوم است. اتریوم انرژی کمتری مصرف می کند و با وقوع ادغام انرژی کارآمدتر می شود.

یکی از دلایل اصلی، چالش‌هایی است که سایر سیستم‌های بلاک چین با افزایش مصرف انرژی تجربه می‌کنند. با توجه به اینکه بیت کوین از طریق تکنیک اثبات کار (Proof of Work) که برای آن بسیار گران است اجرا می شود، ممکن است مستقیماً تحت تأثیر قرار گیرد.

با این حال Cryptopolitan در مقاله اخیر خود اشاره کرد که بیت کوین همچنان در حال افزایش است زیرا اتریوم علیرغم ادغام “بیش از حد” عقب مانده است.